با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با اضطرابم چه کنم؟

دانلود و خرید کتاب با اضطرابم چه کنم؟

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با اضطرابم چه کنم؟  نوشته  نازیلا رسول‌زاده پایدار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با اضطرابم چه کنم؟

 با اضطرابم چه کنم؟ کتابی نوشته نازیلا رسول‌زاده پایدار درباره چگونگی مدیریت اضطراب است.

دنیای بدون استرس همانند دنیای بدونِ محرک است. با توجه به پیشرفتِ روزافزون بشر و افزودنِ فاکتور تکنولوژی به لحظه، لحظه‎های زندگانی بحث، اضطراب نیز مطرح و کنترلِ آن نیز پر رنگ تر و جدی‎تر خواهد شد. این که چگونه فرد بتواند آستانه‎ی تحملِ خویش را بالا ببرد و یاد بگیرد چگونه با محدودیت‎های اضطراب زا مواجه شود، یک انتخاب است. این‎که اجازه ندهد اضطراب، زندگی‌اش را تحت‎الشعاع قرار بدهد و اضطرابِ آسیب‌رسان و ناسالم و مخرب را به اضطرابِ سالم و سازنده تبدیل کند نیز گزینه‎ای جهتِ انتخاب...

حالِ خوب و دل انگیز یکی از اهدافِ کلی بشر است و همگی در پیِ انجام رفتارهایی هستیم که ما را به حال خوب برساند. در این راستا حالِ خوب می تواند با فوایدی ایجاد شود که بسیار هم عالی، لذت بخش و پسندیده باشد اما مهم تر این که اجازه ندهیم که با موانعی از بین برود. با توجه به شرایط امروزه که اکثر موارد و موقعیت‎ها پیش‎بینی‎پذیری و ثباتِ کاملشان دچار نوسان شده، اضطراب و تنش و دلهره نیز بخشی از کوله بار افراد شده است.

  با اضطرابم چه کنم؟ سعی دارد به صورتی کاملاً عملیاتی و ملموس اضطراب را تعریف و تحت کنترل فرد درآورد تا بتوانیم شرایط ایجاد کننده تنش را بپذیریم و با آن‌ها سازگار شویم. مطالب ذکر شده ماحصلِ بیش از یک دهه مطالعه و درمانگری در حوزه‌ی اضطراب و شاخه‌های به وجود آورنده‌ی آن است. 

 خواندن کتاب با اضطرابم چه کنم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که می‌خواهند استرس و اضطراب ناخواسته و بازدارنده خود را کنترل کنند و آن را کاهش دهند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۲۵۵۳۲۱-۰‬
تعداد صفحات۷۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۲۵۵۳۲۱-۰‬