با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماجرای چتر سبز

دانلود و خرید کتاب ماجرای چتر سبز

مجموعه‌ی داستان من

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماجرای چتر سبز  نوشته  Jackie Kramer  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجرای چتر سبز

ماجرای چتر سبز نوشته جکی کارمر از مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من دانش‌نگاران برنا است. فیلی با چتر سبز خود پیاده‌روی می‌کند و در مسیر با یک جوجه تیغی، گربه، خرس و خرگوش برخورد می‌کند. هر کدام ادعا می‌کنند که چتر سبز فیل، قایق، چادر، ماشین پرواز و عصای آنها است. فیل خیلی تعجب کرده است.

مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

این کتاب اگر در کلاس به وسیله‌ی مربیان و یا در منزل توسط پدر و مادر استفاده شود، یک هدف آموزشی با موفقیت بی‌چون‌ و چرا ایجاد می‌کند و در مسیر آشنایی با شغل‌ها و برگزیدن شغل آینده‌ی فرزندان بسیار مؤثر خواهد بود.

در طول مطالعه کتاب حتماً از کودک خود در رابطه تصاویر سؤالاتی بپرسید و او را حتی وارد تخیل پردازی بکنید.

خواندن مجموعه کتاب‌های داستان من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند قوه تخیل و تحلیل کودک خود را تقویت کنند می توانند از این مجموعه آموزشی با تصاویر زیبایش کمک بگیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فائزه
۱۴۰۰/۰۴/۱۶

جالب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۰۴-۷
تعداد صفحات۳۴صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۰۴-۷