با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی برای دنیای واقعی

دانلود و خرید کتاب طراحی برای دنیای واقعی

با توضیحاتی درباره‌ی محیط‌شناسی انسان و تغییرات اجتماعی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی برای دنیای واقعی  نوشته  ویکتور پاپانک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب طراحی برای دنیای واقعی

کتاب طراحی برای دنیای واقعی اثر ویکتور پاپانک، نگرشی خاص برای طراحی صنعتی در کشورهای در حال توسعه است. او کتاب طراحی برای دنیای واقعی را با توضیحاتی درباره‌ی محیط‌شناسی انسان و تغییرات اجتماعی همراه کرده است. 

این اثر با ترجمه‌ی علی مزارعی و علیرضا اژدری در اختیارتان قرار دارد. 

درباره‌ی کتاب طراحی برای دنیای واقعی

ویکتور پاپانک در کتاب طراحی برای دنیای واقعی، همراه با توضیحاتی درباره‌ی محیط‌شناسی انسان و تغییرات اجتماعی، نگرشش را درباره‌ی طراحی صنعتی در کشورهای در حال توسعه ارائه می‌کند. در واقع این اثر، یک طرح برای بقا در جهانی است که با کمبود منابع روبه‌رو شده است. 

کتاب طراحی برای دنیای واقعی دو بخش دارد. در بخش اول با نام «طراحی، همانگونه که هست»، درباره‌ی طراحی صحبت می‌شود و بخش بعدی با نام «طراحی، آنگونه که می‌توانست باشد»، درباره‌ی موفقیت در طراحی، طراحی و محیط‌زیست و طراحی برای بقا صحبت می‌کند. 

کتاب طراحی برای دنیای واقعی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران و دانشجویان طراحی صنعتی از مطالعه کتاب طراحی برای دنیای واقعی لذت می‌برند.

درباره‌ی ویکتور پاپانک 

ویکتور پاپانک در سال ۱۹۲۵ در وین متولد شد. اومدت کوتاهی درانگلیس اقامت داشت و در سال ۱۹۳۹ به آمریکا مهاجرت کرد. تحصیلاتش را در رشته طراحی صنعتی و معماری در نیویورک  به پایان رساند و بعد در رشته مکانیک درس خواند. او تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف مردم‌شناسی روان‌شناسی و بیولوژی هم انجام داد و نتیجه‌ی سال‌ها درس خواندن و تحقیقاتش را در کتاب طراحی برای دنیای واقعی منتشر کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
12345678
۱۳۹۹/۰۸/۰۴

ترجمه‌ی افتضاح و بسیار نامرتبط. ۲نفری که اسم خود را مترجم گذاشته‌اند، باید سواد لازم برای ترجمه را داشته‌باشند؛ وگرنه استفاده از مترجم گوگل را هرکسی بلد است. توصیه می‌شود علاقه‌مندان به طراحی، برای درک بهتر موضوع، نسخه زبان اصلی کتاب را مطالعه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۱-۰۴۰-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۴۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۱-۰۴۰-۶