با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی

دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی  نوشته  باب باستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی

کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی اثر باب باستین است که درباره نکات مهم در موفقیت‌های شغلی و زندگی صحبت می‌کند.

درباره کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی

صرف‌نظر از این که می‌خواهید در چه زمینه‌ای به موفقیت دست یابید، باید راه آن را بلد باشید. به همین‌منظور، باب باستین در این کتاب ۱۰۱ نکته را یادآور می‌شود که برای موفقیت در هر هدفی شما را یاری می‌کنند؛ نکات اثبات‌شده‌ای که باعث ترقی شما و پیشرفت در اهدافتان می‌شوند. 

خواندن کتاب ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که به دنبال زندگی شاد و موفق در همه زمینه‌ها هستند.

 بخشی از کتاب  ۱۰۱ نکته‌ی مهم برای کسب موفقیت در کار و زندگی

یک دفتر یادداشت روزانه تهیه کنید

همچنان که برای دستیابی به موفقیت تلاش می‌کنید باید ترتیبی دهید تا دستاوردهایتان را ملاحظه کنید. برای این منظور، در یک دفتر یادداشت روزانه، کلیهٔ دستاوردهایتان را یادداشت کنید. در مواقعی که احساس یأس و ناامیدی به شما دست می‌دهد با مراجعه به این دفتر و مشاهدهٔ موفقیت‌ها و دستاوردهایتان نیرویی تازه خواهید یافت.

مراقب آدم‌های شیاد و کلاهبردار باشید

متأسفانه در کار همواره اشخاصی پیدا می‌شوند که می‌خواهند با شیادی و کلاهبرداری جیبتان را خالی کنند. مواظب مارهای خوش‌خط و خال باشید؛ آدم‌هایی که با چرب‌زبانی قصد فریب‌دادن شما را دارند. اگر پیشنهادی بیش از حد خوب به‌نظر می‌رسد یا کسی بی‌دلیل، بیش از حد به شما لطف و محبت می‌کند، نسبت به آن شک کنید. همیشه معاملات یا پیشنهادهایی که خیلی عالی به‌نظر می‌رسند را حسابی بسنجید و ارزیابی کنید تا مبادا مغبون شوید. اگر کسی اصرار دارد به‌سرعت در مورد یک معامله یا سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرید، با تمام توانتان پا بگذارید به فرار!

مسئولیت‌پذیر باشید

فقط خودتان مسئول موفقیت‌تان هستید، نه کسی دیگر. با این که باید از کمک دیگران بهره‌مند شوید، اما در نهایت مسئولیت با خودتان است. همکاری با اشخاص باصلاحیت، انتخاب سرمایه‌گذاران درست، و انتخاب مسیری مناسب برای کسب موفقیت بر عهدهٔ شماست. این شما هستید که تصمیم می‌گیرید و بنابراین، موظف و مسئول هستید که تصمیم‌های درست اتخاذ کنید.

 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۳۲-۲۲-۲
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۳۲-۲۲-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن