با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ستاره‌های آسمان ولایت

دانلود و خرید کتاب ستاره‌های آسمان ولایت

زندگی‌نامه و خاطرات شهدای سرباز سپاه شهرستان مریوان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ستاره‌های آسمان ولایت  نوشته  رضا رستمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ستاره‌های آسمان ولایت

کتاب ستاره‌های آسمان ولایت نوشته رضا رستمی است. این کتاب زندگی‌نامه و خاطرات شهدای سرباز سپاه شهرستان مریوان است. کتاب «ستاره های آسمان ولایت» خاطرات سبز و به یاد ماندنی ۷۰ نفر از نقش آفرینان شهدای سرباز سپاه پاسداران شهرستان مریوان را در سال های حماسه و خون به تصویر کشیده است.

این کتاب روایتی کوتاه از زندگی این شهدای گران‌قدر است. 

خواندن کتاب ستاره‌های آسمان ولایت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زندگی‌نامه شهدا پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ستاره‌های آسمان ولایت

اشتیاق شدید او به خدمت و شهادت در راه خدا سبب شد با مورد تهدید قرار گرفتن کُردستان از طرف ضدانقلاب، به صف جهاد علیه گروه‌های تروریستی و ضداسلام بپیوندد.

پاسدار وظیفه شهید احمد ابراهیمی در روستای بیساران از توابع شهرستان سروآباد میان خانواده‌ای فقیر در دامان مادرش آلتون به دنیا آمد. دو سال بیشتر نداشت که پدرش را از دست داد و سرپرستی وی را برادرانش بر عهده گرفتند. نبود حمایت‌های پدر و فقر مالی او را از داشتن علم و دانش بی‌بهره ساخت او تا پایان دوره ابتدایی درس خواند و در کنار خانواده به کشاورزی مشغول شد. دوران کودکی و نوجوانی را در روستا سپری کرد؛ و پس از رسیدن به سن سربازی در تاریخ هشتم خردادماه سال ۱۳۶۴ به خدمت مقدس سربازی اعزام و به سپاه پاسداران شهرستان سروآباد پیوست. در حین خدمت در سال ۱۳۶۴ با دختری به اسم رابعه قطبی ازدواج کرد که ثمرهٔ این ازدواج یک فرزند پسر است. سرانجام این سرباز قهرمان در درگیری با ضدانقلاب براثر اصابت گلوله به پیشانی و کتف به درجهٔ رفیع شهادت نائل گردید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۱-۶۵۵-۳
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۱-۶۵۵-۳