با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک اثر مهرداد شه‌شناس

دانلود و خرید کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک

سرعت سایتتان را مثل موشک افزایش دهید و رتبه‌ی یک در سئو و سرعت باشید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک  نوشته  مهرداد شه‌شناس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک

کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک نوشته مهرداد شه شناس و روزیتا شه شناس، روش‌هایی برای آنالیز، بهبود و افزایش سرعت وب سایت را معرفی می‌کند.در این کتاب سعی شده آموزش به گونه‌ای باشد که افرادی که تجربه کمی دارند و تازه‌ کار هستند نیز بتوانند سایتشان را سئو کنند و سرعت سایتشان را افزایش دهند که باعث افزایش بازدید و درآمد و فروش وب‌سایت می‌شود.

درباره کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک

نویسندگان این مجموعه آموزشی با سابقه چندین ساله در حوزه طراحی، سئو و بهینه‌سازی وب سایت تلاش می‌کنند راهکارهای مهم و مفیدی را برای کمک به شما بیان کنند تا کیفیت سایت‌هایتان بهبود یابد و نیاز به هزینه‌های سنگین نباشد.

این کتاب راهنمای جامعی است برای فرادی که می‌خواهند سایتشان را سئو کنند و سوالاتی از قبیل: چه عواملی در کیفیت و سرعت سایت موثر هستند؟ آیا ابزاری برای آنالیز سرعت وب سایت وجود دارد؟ چرا نیاز است سرعت وب سایت را افزایش دهیم؟ برایشان ایجاد می‌شود.

بعد از مطالعه‌ی کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک مباحث زیر را خواهید آموخت:

- عوامل تاثیرگذار در سرعت سایت

- ابزارهای آنالیز و تعیین سرعت وب‌سایت

- روش‌های مختلف افزایش سرعت سایت

- معرفی و بررسی بخش‌های مختلف و خطاهای جی تی متریکس

- معرفی و بررسی بخش‌های مختلف جی تی متریکس

- امتیازات جی تی متریکس به سایت

- بررسی و آنالیز گزارش جی تی متریکس

- بررسی انواع معیارها و خطاهای جی تی متریکس

- معیارها و خطاهای PageSpeed Score

- معیارها و خطاهای YSlow Score

خواندن کتاب افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند سئو سایتشان را قوی کنند پیشنهاد می‌کینم

بخشی از کتاب  افزایش سئو و سرعت سایت مثل موشک

خیلی از افرادی که کار سئو را تازه شروع کرده‌اند در اصطلاح تازه‌ کار هستند، با دریافت مبالغ زیادی از مشتریان خود و نصب و تنظیمات افزونه‌های سئوی اتوماتیک در سایت مشتری و انجام کارهای مربوطه شاید در کمتر از یک ساعت، نمره جی‌تی‌متریکس را بهبود می‌بخشند و با انجام این کار، سرعت سایت را نیز در ظاهر و از نظر آنالیزرهایی نظیر GTMetrix بهبود می‌بخشند، مشتری نیز بعد از مشاهده نتیجه خوب، اوکی می‌دهد و سایت با این افزونه به کار خود ادامه می‌دهد.

لازم به ذکر است بدانید که نصب و تنظیمات افزونه سئوی اتوماتیک باعث برطرف شدن یا بهبود چندین آیتم خطای جی‌تی‌متریکس و سایر ابزارهای آنالیز کننده وب‌سایت می‌شود و می‌توان گفت این بخش از آموزش در این قسمت، می‌تواند با کلیه بخش‌های قبل که توضیح دادیم رقابت کند یا به نوعی همپوشانی داشته باشد، این توصیه را به مخاطبان این آموزش می‌کنیم که:

اگر فرد تنبلی هستید یا سئوی سایت خود را به فرد تنبلی می‌سپارید بهترین کار نصب اینگونه افزونه‌ها می‌باشد، که می‌تواند در دراز مدت و با افزایش بازدید وب‌سایت، تاثیر خود را بر هاست و سرور بگذارد و منابع سرور را اشغال کند، نصب اینگونه افزونه‌ها برای سایت‌های جدید و کم بازدید قابل قبول می‌باشد اما این سایت‌ها هم بعد از مدتی رشد می‌کنند و جزو سایت‌های بزرگ می‌شوند و بعدا دچار مشکلات احتمالی مصرف منابع سرور و کندی سرور می‌شوند، اگر به موقع مشکل حل شود که هیچ، اگر نه ممکن است تا راه‌اندازی سایت جدید به عنوان جایگزین سایت فعلی نیز پیش بروید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۰-۱۵۸۴-۱۲
تعداد صفحات۱۰۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۰-۱۵۸۴-۱۲