با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C

دانلود و خرید کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C  نوشته  یوسف عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C نوشته یوسف عباس نژادورزی و سعید عباس نژادورزی است. زبان ++C یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌ءگرا است. این زبان در دانشگاه‌ها نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین زبان‌های رشته‌های کامپیوتر، فناوری اطلاعات،ICT ، علوم کامپیوتر و رشته‌های دیگر تدریس می‌شود.

درباره کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C

یکی موفق ترین روش‌های یادگیری مفاهیم مهم و کلیدی هر زبان برنامه نویسی پاسخ گویی به پرسش های چهار گزینه ای است. به همین دلیل، کتاب حاضر مفاهیم زبان ++C را با استفاده از پرسش های چهار گزینه ای آموزش داده است. این کتاب شامل ۶ فصل است که مفاهیم پایه ای زبان برنامه‌ نویسی ++C را آموزش می دهد. فصل‌های این کتاب عبارت اند از:

فصل اول، مباحثی نظیر آشنایی با ++C، عملگرها و دستورات ورودی خروجی را با ۱۷۶ پرسش چهار گزینه ای به همراه حل تشریحی آن‌ها آموزش داده است.

فصل دوم، مباحثی مانند ساختار تصمیم (دستورات if و switch) و ساختار تکرار (دستورات for، while، do while، continue و break) را با حدود با ۱۲۱ پرسش چهار گزینه ای به همراه حل تشریحی آن‌ها آموزش داده است.

فصل سوم، توابع و کلاس‌های حافظه را با ۶۱ پرسش چهار گزینه‌ای کاربردی به همراه حل تشریحی آن‌ها توضیح داده است.

فصل چهارم، آرایه‌های یک و دو بعدی، رشته‌ها و اشاره‌گرها را با ۲۳۱ پرسش چهار گزینه‌ای مهم به همراه حل تشریحی آن‌ها آموزش می دهد.

فصل پنجم، کلاس‌ها، اشیا، وراثت، چندریختی و تعریف مجدد عملگرها را با ۷۱ پرسش چهار گزینه‌ای به همراه حل تشریحی آن‌ها شرح داده است.

فصل ششم، ورودی و خروجی فایل ها را با ۵۷ پرسش چهار گزینه‌ای به‌صورت پایه‌ای شرح آموزش می‌دهد.

خواندن کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای در ++C را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان کامپیوتر پیشنهاد می‌کنیم



نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۴۴-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۴۴-۲