با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهل جلوه حضور

دانلود و خرید کتاب چهل جلوه حضور

شبکه‌ای از آیات و روایات منتخب در مورد زیارت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهل جلوه حضور  نوشته  روح‌الله شفیعیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چهل جلوه حضور

کتاب چهل جلوه حضور نوشته روح الله شفیعیان و روح الله رضایی است. این کتاب شبکه‌ای از آیات و روایات منتخب در مورد زیارت است.

درباره کتاب چهل جلوه حضور

مجموعهٔ حاضر، آیات و روایاتی است که پاسخ‌گوی سؤالات و دغدغه‌های گفت‌وگوی قبلی است که به‌صورت یک شبکهٔ به هم‌پیوسته و براساس منطق برنامه‌ریزی، تدوین شده است. از هر کدام از آیات و روایات، با توجه به مفاهیمی که در آن‌ها ارائه شده است، یک یا چند کلمهٔ کلیدی، استخراج گردید تا عنوانی برای مقصود اصلی باشد. در ترتیب مباحث نیز جدول این کلیدواژه‌ها در فهرست ارائه می‌گردد تا ساختار درونی این مجموعه به‌صورت متمرکز عرضه شود.

خواندن کتاب چهل جلوه حضور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به علم حدیث پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب چهل جلوه حضور

عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ (ع) قَال:

«مَنْ زَارَ أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ عَارِفاً بِحَقِّهِ غَیْرَ مُتَجَبِّرٍ وَ لَا مُتَکبِّرٍ کتَبَ اللَّهُ لَهُ أَجْرَ مِائَةِ أَلْفِ شَهِیدٍ وَ غَفَرَ اللَّهُ لَهُ مَا تَقَدَّمَ مِنْ ذَنْبِهِ وَ مَا تَأَخَّرَ وَ بُعِثَ مِنَ الْآمِنِینَ وَ هُوِّنَ عَلَیْهِ الْحِسَابُ وَ اسْتَقْبَلَهُ الْمَلَائِکةُ فَإِذَا انْصَرَفَ شَیَّعَتْهُ إِلَی مَنْزِلِهِ فَإِنْ مَرِضَ عَادُوهُ وَ إِنْ مَاتَ تَبِعُوهُ بِالِاسْتِغْفَارِ إِلَی قَبْرِهِ.»۱۹

امام صادق (ع) فرمودند: «هرکس امیرالمؤمنین (ع) را از روی شناخت و تواضع و به دور از خودپسندی، زیارت کند خداوند پاداش هزار شهید را به او می‌دهد و گناهان سراسر زندگی او را خواهد بخشید و در امنیّت کامل قرار گرفته و حسابرسی اعمالش آسان خواهد بود.

هنگامی که به زیارت می‌رود، ملائکه به استقبال او می‌روند و چون زیارتش به پایان رسد، او را تا منزلش همراهی می‌کنند و در این راه اگر بیمار شود، از او عیادت می‌کنند و اگر بمیرد همراه با طلب آمرزش تا آرامگاه، او را بدرقه می‌کنند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۲-۲۳۰۱-۶
تعداد صفحات۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۲-۲۳۰۱-۶