با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شهروندان مسلمان فعال در غرب

دانلود و خرید کتاب شهروندان مسلمان فعال در غرب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شهروندان مسلمان فعال در غرب  نوشته  ماریو پیوکر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شهروندان مسلمان فعال در غرب

اثر حاضر ترجمه‌ کتاب شهروندان مسلمان فعال در غرب به قلم ماریو پیوکر و شهرام اکبرزاده از اساتید دانشگاه‌های استرالیا است که آوریل سال ۲۰۱۴ به چاپ رسیده است. تحولات چند دهه‌ اخیر در کشورهای مسلمان‌ و همچنین کشورهایی که میزبان مسلمانان هستند، توجه سیاستمداران را به مقوله‌ اسلام و مسلمانان معطوف داشته و کشورهای غربی که بیشترین مهاجران مسلمان را در خود دارند واداشته تا بودجه‌های تحقیقاتی زیادی را به شناخت آن‌ها و یافتن راهکارهایی برای همزیستی مسالمت‌آمیز یا کنترل‌شان اختصاص دهند.

کشور استرالیا، باتوجه ‌به ساختار مهاجرپذیر و حضور اکثریت مهاجران مسلمان در این کشور، مراکز تحقیقاتی خود را به مطالعه در زمینه مسلمانان ترغیب می‌کند. بخش خاورمیانه و آسیای مرکزیِ مرکز تحقیقات دانشگاه دیکینِ ملبورن، مقالات مختلفی پیرامون موضوع فوق منتشر کرده و آخرین آن، کتاب شهروندان مسلمان فعال در غرب است که با فرض شباهت علل مهاجرت مهاجران مسلمان و شباهت تقریبی ساختار سه کشور پذیرنده‌ مورد بحث یعنی آلمان، انگلیس و استرالیا، نتایج تحقیقات میدانی و دانشگاهی خود را گردآوری و در قالب این کتاب عرضه کرده است.

خواندن کتاب شهروندان مسلمان فعال در غرب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه تمدن و فرهنگ اسلامی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۵۷-۸
تعداد صفحات۳۸۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۵۷-۸