با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
احیاگران ارتباط

دانلود و خرید کتاب احیاگران ارتباط

عواملی که باعث می‌شوند ارتباط‌هایمان پابرجا و زنده بمانند

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب احیاگران ارتباط  نوشته  مهوش غلامی دویره  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب احیاگران ارتباط

مهوش غلامی دویره در کتاب احیاگران ارتباط، در تلاش است تا با زبانی ساده و قابل درک، عواملی که باعث می‌شوند ارتباط‌هایمان پابرجا و زنده بمانند را شرح بدهد.

درباره‌ی کتاب احیاگران ارتباط

داشتن ارتباطات روزمره بخشی از وجود و کارها و زمان همه‌ی ما انسان‌ها را به خود شکل می‌دهد. ما نمی‌توانیم از آن فرار کنیم چون انسان‌ها زندگی اجتماعی دارند و زندگی اجتماعی با ارتباط است که معنا پیدا می‌کند. ممکن است بارها این سوال را از خودتان پرسیده باشید که عواملی که باعث می‌شوند ارتباط‌هایمان پابرجا و زنده بمانند چه چیزهایی هستند؟ مهوش غلامی دویره در کتاب احیاگران ارتباط به این موضوع پرداخته است و راه‌هایی را که برای داشتن و ساختن یک ارتباط عالی لازم است طی کنیم، آموزش داده است. مهوش غلامی دویره در کتاب احیاگران ارتباط به نقش ارتباط در زندگی انسان‌ها پرداخته است و زیرساخت‌های برقراری ارتباط مؤثر را برشمرده. سپس به ارتباط موثر اشاره کرده و عواملی را که سبب حفظ آن است بازگفته است. 

کتاب احیاگران ارتباط را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر به دنبال راهی برای بهبود و سازندگی روابط اجتماعی‌تان می‌گردید، کتاب احیاگران ارتباط را بخوانید.

بخشی از کتاب احیاگران ارتباط

ما به همدیگر و به داشتن ارتباط مؤثر نیاز داریم و خلقت ما به گونه‌ای است تا بتوانیم در کنار هم جادۀ آسایش و پیشرفت را طی کنیم. مهارت زنده کردن ارتباط مؤثر به ما کمک می‌کند تا نگاه بهتری به خودمان داشته باشیم و نقاط رو به رشد خودمان را بهتر بشناسیم. زمانی که به اندازە کافی روابط سالم و مثبت نداریم تا به طور منظم باعث تقویت ما شوند، از نظر احساسی و معنوی دچار مشکل جدی می‌شویم. در حالی که شاید خودمان هم متوجه نباشیم که دلیلش، نبود روابط مؤثر است. این موضوع روی عملکرد ما تأثیر می‌گذرد.

گاهی بی‌نظمی‌های ما در کار و اینکه همیشه کلی کار ناتمام داریم، مقداری هم از روابط خوب نشئت می‌گیرد؛ زیرا خلقت ما این‌گونه است و ما هر چقدر هم که متعهد و علاقه‌مند به کارمان باشیم باز هم بدون مشورت و کمک دیگران نمی‎توانیم تمام کنندە خوبی باشیم.

همه این ها را نوشتم تا بگویم که شما شایستۀ یک زندگی منحصر به فرد هستید. زندگی‌ای سرشار از موفقیت، شادمانی، هیجان و خوشبختی. شما برای موفقیت به دنیا آمده اید و راز خلقت شما در بهترین بودن شماست. داشتن ارتباط‌هایی با زمینە اعتماد به نفس و عزت نفس بالا، حق طبیعی زندگی شماست.

فهرست

  • نقش ارتباط
  • زیرساخت‌های برقراری ارتباط مؤثر
  • ارتباط مؤثر و عوامل حفظ آن
  • تصمیم‌گیری
  • تمرکز
  • هدفت رو بساز
  • منابع و مآخذ


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۳-۷۸-۸
تعداد صفحات۱۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۳-۷۸-۸