با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منِ شگفت‎انگیز

دانلود و خرید کتاب منِ شگفت‎انگیز

آینده اینجا شروع می‎شود...

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منِ شگفت‎انگیز  نوشته  مصطفی مکارم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منِ شگفت‎انگیز

کتاب منِ شگفت‎انگیز، آینده اینجا شروع می‎شود... اثر مصطفی مکارم، کتابی برای آموزش مهارت‌های مختلفی است که در آینده و برای ساختن یک کسب‌وکار موفق به کمک افراد می‌آید.

درباره‌ی کتاب منِ شگفت‎انگیز

کتاب من شگفت‌انگیز، آینده اینجا شروع می‎شود... اثری متفاوت برای آموزش مهارت‌های خاص به دانش‌آموزان و جوانانی است که باید به زودی وارد بازار کار بشوند و نیاز به ترسیم یک چشم‌انداز از آینده‌ی شغلی خود دارند. اما از آن‌جایی که راه‌اندازی و اداره‌ی یک کسب‌وکار موفق بدون داشتن برخی مهارت‌های خاص امکان‌پذیر نیست، مصطفی مکارم، در این کتاب به آموزش برخی از این مهارت‌ها پرداخته است: خودشناسی، تدوین چشم‌انداز و مهارت‌های اساسی شامل سواد پایه، ارتباط موثر، خلاقیت و حل مساله از مباحثی هستند که در این کتاب به آن‌ها پرداخته می‌شود. 

در حقیقت کتاب من شگفت‌انگیز به افراد کمک می‌کنند تا بدانند در هر دوره‌ی سنی باید به دنبال چه الگویی باشند و چه رفتاری در پیش بگیرند. این کتاب به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای هر گروه سنی را به دست بیاورند تا بر این اساس در هر سنی که دارند، بتوانند در کسب و کارشان موفق باشند.

کتاب منِ شگفت‎انگیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب من شگفت‎انگیز یک کتاب عالی برای تمام مشتاقان یادگیری مهارت‌های اساسی برای کسب‌وکار است. اگر دانش‌آموز هستید و دغدغه‌ی آینده‌ی شغلی‌تان را دارید، از کتاب من شگفت‎انگیز کمک بگیرید.

فهرست

  • برنامه توسعه فردی
  • دست‌یابی به اهداف
  • گروه شگفت‌انگیزان
  • فن بیان و سخنوری
  • حل مساله
  • کسب‌وکار
  • خلاقیت


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حمید
۱۳۹۹/۰۳/۲۶

یک کتاب عالی توسعه فردی برای نوجوانان و جوانان

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF