با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر

دانلود و خرید کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر  نوشته  رحمت پوریزدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر

کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر، نوشته رحمت پوریزدی شامل حدیث‌هایی از حضرت محمد، حضرت علی و امامان درباره‌ی موضوع امر به معروف و نهی از منکر به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی است. 

کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر را حمید امامی‌فر ترجمه کرده است.

درباره‌ی کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر

رحمت پوریزدی در کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر، چهل حدیث را از سخنان حضرت رسول، امیر المومنین و امامان انتخاب کرده است. این حدیث‌ها از میان کتب مختلف انتخاب شده‌اند و همگی به موضوع امر به معروف و نهی از منکر می‌پردازند. نکته‌ی جالبی که در خصوص کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد این است که شما می‌توانید هر کدام از حدیث‌ها را به اصلی خود یعنی عربی بخوانید و در کنارش از خواندن ترجمه فارسی و انگلیسی آن نیز لذت ببرید.

کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید با امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه بزرگان دین اسلام آگاه شوید، کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر را بخوانید. کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر برای کسانی که به تازگی شروع به آموزش زبان کرده‌اند نیز مفید است. 

بخشی از کتاب چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر

قَالَ أَمِیرُ الْمُؤْمِنِین

«فَمَنْ أَمَرَ بِالْمَعْرُوفِ شَدَ ظُهُورَ الْمُؤْمِنِینَ وَ مَنْ نَهَی عَنِ الْمُنْکَرِ ارْغَمَ أُنُوفَ الْمُنَافِقِین» ؛

هر کس امر به معروف کند مؤمنین را  تقویت و پشتیبانی کرده است و هر کس نهی از منکر کند بینی منافقین را به خاک مالیده است. (خار و ذلیل کرده است)

Whoever Commands to Right [Ma’ruf], has firmly* supported* the believers,* and whoever Forbids Wrong [Munkar], has pushed* the nose* of the hypocrites* to the soil (humiliated them)

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۷۹۰۴۳-۸
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۷۹۰۴۳-۸