با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مکانیک پرواز؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم

عملکرد و پایداری

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم  نوشته  وارن اف فیلیپس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم

کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم، عملکرد و پایداری، اثر وارن اف فیلیپس، کتابی کامل و جامع درباره‌ی آشنایی با مفاهیم مرتبط با مکانیک پرواز است. احمد عمارتی کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم را به فارسی ترجمه کرده است. 

درباره‌ی کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم

وارن اف فیلیپس در چهار جلد، تمام مباحث مربوط به مکانیک پرواز را توضیح داده است. در کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم درباره‌ی عملکرد و پایداری می‌خوانیم. در بخش اول کتاب با عملکرد هواپیما آشنا می‌شویم و پاسخ سوالاتی را که ممکن است در زمینه داشته باشیم پیدا می‌کنیم؛ مثلا یک هواپیما با چه سرعت و در چه ارتفاعی می‌تواند پرواز کند؟ کم‌ترین و بیشترین میزان سرعت هواپیما چقدر است؟ هواپیماها چه مسافتی را می‌توانند طی کنند؟ اگر موتورهای هواپیما از کار بیفتند، چه اتفاقی برای هواپیما رخ می‌دهد؟ در بخش دوم کتاب با اصول پایداری و تعادل استاتیکی آشنا می‌شویم و سهم موتور، پوشش، ملخ‌ها، بال‌ها و ... هواپیما را در پرواز بررسی می‌کنیم. 

کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم برای کسانی که به طور کلی به موضوعات مربوط به مکانیک پرواز علاقه‌مند هستند، مطالبی خواندنی دارد. کتاب مکانیک پرواز؛ جلد دوم همچنین برای مهندسان هوافضا نیز کتابی خواندنی است.  

فهرست 

  • سخن مترجم
  • عملکرد هواپیما
  • پایداری استاتیکی طولی و تعادل
  • واژه‌نامه
  • پیوست‌ها
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۹۰-۲۶-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۳۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۹۰-۲۶-۱