با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان اثر آلیسون بارتل

دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان

برای ۶ تا ۱۰ سال

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان  نوشته  آلیسون بارتل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان

کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان نوشته آلیسون بارتل با ترجمه حسین دنیاپور مهری عابدینی منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح بازی کودکان را بررسی می‌کند.

درباره کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان

بازی‌ها و معماهای تفکرسریع، کودکان را به تمرکز، استدلال، صبر، درک اعداد، استفاده از منطق و کار با حروف و کلمات تشویق می‌کنند، مهارت‌های حافظه را افزایش می‌دهند و به توسعه توانایی‌های اجتماعی و کار گروهی کودکان کمک می‌کنند. بازی‌ها و معماهای تفکر سریع را می‌توان در هر زمان به عنوان جایگزین معلم استفاده کرد و برای افزایش ریاضی یا دروس انگلیسی و وقت آزاد کودکان عالی هستند. این بازی‌ها فعالیت معنی دار را تقریباً برای هر موقعیت یادگیری، فراهم می‌کنند. تمام بازی‌ها، تمرینات، پازل‌ها و معماهای موجود در این کتاب را می‌توان به راحتی و به گونه‌ای متناسب با نیاز کلاس‌های ابتدایی مختلف تغییر داد.

اعداد یک پدیده هیجان انگیز هستند. اعداد کودکان را به آزمایش و تجربه تشویق می‌کنند و می‌توانند به هر جنبه‌ای از زندگی مربوط باشند. وقتی کودکان قادر به شمارش و محاسبه هستند، جهان و رویدادها برای درک و فهم آن‌ها آسان‌تر می‌شود. توانایی محاسبه اعداد به معنی داشتن قدرت و توانایی برای شکل دادن و قانونمند کردن رویدادها و چیزهاست و کودکان این را به سرعت درک می‌کنند. هنگامی که آن‌ها با اعداد بازی می‌کنند، توانایی خود را برای تمرکز بر روی یک مشکل برای مدت زمان طولانی و به آرامی افزایش می‌دهند و در راه حلی جهت‌دار و منطقی فکر می‌کنند. کودکان با اعداد، مهارت‌های محاسبه و اعتماد به نفس خود را بهبود می‌بخشند و بسیاری از کودکان که در کلاس ریاضی مشکلاتی دارند، هنگام بازی کردن با بازی‌های عادی، خجالت می‌کشند، که بعد از درک قوانین و مقررات بازی، از آن لذت می‌برند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا موفقیت‌هایی داشته باشند که به نوبه خود به آن‌ها در کلاس ریاضی انگیزه می‌دهد.

خواندن کتاب ۱۰۱ بازی و معمای تفکر سریع برای کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند فرزندانشان زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
علیزاده
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

اولین معمای کتاب اینطوریه که سه جمله گفته میشه و در این سه جمله، یک کلمه مشترک وجود داره که باید کودک اون کلمه رو حدس بزنه. اما جمله‌ها هیچ کلمه مشترکی نداشتند‌. نمیدونم اشکال از مترجمه که نتونسته منتقل

- بیشتر
Komail Khatibizadeh
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

لطفا به طاقچه بینهایت منتقر کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۶۰۹-۱-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۶۰۹-۱-۴