با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترور

دانلود و خرید کتاب ترور

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترور  نوشته  فردیناند فون شیراخ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ترور

کتاب ترور نوشته فردیناند فون شیراخ است که با ترجمه رحمان افشاری منتشر شده است. این کتاب در سال ۲۰۱۵ در آلمان منتشر شد و همزمان با استقبال خوب مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شد و از آن یک تله فیلم هم ساخته شد که در شب پخش میلیون‌ها بیننده داشت.

درباره کتاب ترور

یک تروریست یک هواپیمای مسافری با ۱۶۴ مسافر را می‌دزدد و به سمت یک ورزشگاه می‌رود، ورزشگاه پر از جمعیت است نمی‌توانند هواپیما را متوقف کنند، در این زمان سرگرد کخ، خلبان یکی از جت‌های جنگنده، بر خلاف دستور مافوق هواپیما را با شلیک یک موشک سرنگون می‌کند که منجر به کشته شدن تمام سرنشین‌های هواپیما می‌شود. او بعد از فرود دستگیر می‌شود و در دادگاه متهم است به قتل ۱۶۴ نفر این در حالی است که وکیلش او را قهرمان می‌داند. با خواندن این کتاب ببینید طرف کدام سمت دادگاه هستسد.

خواندن کتاب ترور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات نمایشی جهان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ترور

دادستان: [در حالت ایستاده.] لارس کُخ، به مشخصاتِ فردی‌ای که هم‌اکنون ذکر شد و اکنون تحت بازداشت به‌منظور تعقیب کیفری است، بر طبق مادهٔ ۱۵۴ الف بند ۱ قانونِ دادرسیِ کیفری متهم است در تاریخ ۲۶ ماه مه ۲۰۱۳ بر فراز آبادی اُبِرآپِرس‌دُرف (Oberappersdorf) با وسیله‌ای خطرناک برای عموم' ۱۶۴ نفر را کشته است.

وی متهم است که در ۲۶ ماه مه ۲۰۱۳ در ساعت ۲۰ و ۲۱ دقیقه به کمک یک موشک هوابه‌هوای هدایت‌شونده هواپیمای مسافربری A۳۲۰- ۲۰۰.۱۰۰ را که از نوع هواپیماهای صنایع ایرباس و در قراردادِ شرکت سهامی لوفت‌هانزای آلمان بود و با شمارهٔ پرواز LH ۲۰۴۷ از برلین به مونیخ پرواز می‌کرد، سرنگون کرده و درنتیجه ۱۶۴ سرنشین هواپیما را کشته است. جرم او مطابق مادهٔ ۲۱۱ بند ۲، گروه ۲، حالت ۳ و ۵۲ بند ۱ از قانون جزا قتل محسوب می‌شود.

رئیس دادگاه: خیلی ممنونم.

این کیفرخواست با تصویب شعبهٔ دادگاه کیفری در تاریخ ۲۸ فوریهٔ امسال بدون تغییر پذیرفته شده است. برگ ۲۵۶ در جلد ششم از پرونده‌های اصلی.

رو به متهم.

آقای کُخ، شما در این دادرسی کیفری به تعدد قتل متهم شده‌اید. ازنظر حقوقی من باید به شما به‌عنوان متهم تذکر بدهم که برای دفاع از خود می‌توانید چیزی بگویید یا سکوت کنید. یعنی اجباری ندارید چیزی اظهار کنید. اگر نسبت به اتهامات وارده سکوت کنید، دادگاه مجاز نیست این سکوتتان را علیه شما مورداستفاده قرار بدهد و این کار را نخواهد کرد. آیا اتهام و این تذکر تفهیم شد؟

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۳۹۵-۲۳-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۳۹۵-۲۳-۴