با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تناسب اندام عملکردی در منزل

دانلود و خرید کتاب تناسب اندام عملکردی در منزل

بهترین فعالیت‌ها با وزن بدن و تجهیزات کوچک

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تناسب اندام عملکردی در منزل  نوشته  لامار لاوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تناسب اندام عملکردی در منزل

کتاب تناسب اندام عملکردی در منزل نوشته لامار لاوری و کریس لاوی است که با ترجمه لیلا دهقان کار، فاطمه مسعودی مقدم و کیارش ملکی منتشر شده است. این کتاب شامل تمرینات موثر و کاربردی است. این تمرینات به نحوی هستند که به آسانی در محیط خانه یا فضای باز بیرون از منزل هم بدون تجهیزات و با وزن بدن و همچنین با تجهیزات بسیار کوچک قابل اجرا است.

درباره کتاب تناسب اندام عملکردی در منزل

با اطلاع از نوع و میزان آمادگی جسمانی و اهداف مطلوب در تمرینات شما می‌توانید بهترین تمرین‌ها و برنامه‌های کاربردی متناسب با هدف مورد نظر را انتخاب کنید. این نوع تمرین به ما اجازه می‌دهد برای ایجاد محرک تمرینی لازم به سیستم عصبی مرکزی اضافه بار وارد کنیم ولی به سختی می‌توان به ساختمان عضلانی اضافه بار وارد کرد، به عنوان مثال مفهومی که می‌تواند ارزش باشد ولی بیش از حد استفاده شده است. در حالی که بسیاری از مردم بر این باورند که تنها یک نوع برتر از تمرین وجود دارد و هر نوع دیگری غیر از این فلسفه هیچ ارزشی ندارد، در واقع، اشکال متفاوت و مؤثر تمرینات باید باشند و وجود دارند. هر آنچه به ما کمک می‌کند به هدف خود برسیم باید استفاده کرد. منظور ما از رشته عملکردی توانایی افزایش عملکرد روزانه از طریق الگوی حرکتی است که انسان روزانه به کار می‌گیرد تمرینات ساده، اثرگذار بدون شبکه ایمن و پایه‌های مصنوعی.

خواندن کتاب تناسب اندام عملکردی در منزل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که فعالیت‌ بدنی کمی دارند و تناسب اندام سلامتی برایشان مهم است پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
بب ا ه ا
۱۳۹۹/۰۳/۲۸

لطفا این کتاب به طاقچه بی‌نهایت اضافه کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۱۴-۹
تعداد صفحات۱۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۱۴-۹