با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب اینجا اختلاف ممنوع اثر اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی

دانلود و خرید کتاب اینجا اختلاف ممنوع

۴٫۱ از ۹ نظر
۴٫۱ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینجا اختلاف ممنوع  نوشته  اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اینجا اختلاف ممنوع

اینجا اختلاف ممنوع از مجموعه کتابچه‌های ببخشید، چند لحظه، انتشارات زائر رضوی است. این مجموعه ۱۴ گانه با موضوعات متنوعی نظیر ازدواج، فضای مجازی، دروغ، عدالت، شادی، موفقیت، تربیت فرزند و... با نگاهی به مبانی دینی و روایات همراه با چاشنی طنز در دسترس مخاطبان قرار داده شده است.

همه موضوعاتی که در این کتابچه‌ها آمده بر اساس بیشترین دغدغه‌های امروز مردم ایران در تماس با سامانه‌های پاسخگویی به سوالات دینی و مراکز مشاوره از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گردآوری و تدوین شده است.

در این مجموعه کوتاه سعی شده است با زبانی شیوا و امروزی به همراه تصویرگری‌های جذاب، مسائل و موضوعات مهم زندگی امروز مردم بررسی شود.

عناوین مجموعه کتاب‌‌های ببخشید چند لحظه ... شامل گذرنامه بهشت، اندکی صبر، لذت یا ذلت، با هم بسازیم، انرژی مثبت بده، کلید بدی‌ها، همیشه کانکت باش، بر مدار حق، لطفا به‌روز باش، چشم‌هاتو باز کن، اینجا اختلاف ممنوع، دست‌انداز موفقیت، به قله‌ها بیندیش، ابرهای زودگذر است.

خواندن مجموعه کتاب‌های ببخشید چند لحظه... را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه شامل مباحث اخلاقی و تربیتی و مذهبی است و خواندن آن به همه توصیه می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۵۲۴۸-۷
تعداد صفحات۱۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۵۲۴۸-۷