آناتومی و  فیزیولوژی

دانلود و خرید کتاب آناتومی و فیزیولوژی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آناتومی و فیزیولوژی  نوشته  رویا مردانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آناتومی و فیزیولوژی

کتاب آناتومی و فیزیولوژی نوشته دکتر رویا مردانی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس آناتومی و فیزیولوژی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب آناتومی و فیزیولوژی شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۹ است.

درباره کتاب آناتومی و فیزیولوژی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب آناتومی و فیزیولوژی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب آناتومی و فیزیولوژی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب آناتومی و فیزیولوژی

مطالعه کتاب آناتومی و فیزیولوژی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۰-۳
تعداد صفحات۱۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۰-۳