با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لبخندک

دانلود و خرید کتاب لبخندک

۲٫۱ از ۷ نظر
۲٫۱ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لبخندک  نوشته  زینب  محمودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب لبخندک

زینب محمودی(۱۳۵۷-) گردآورنده این مجموعه طنز است. در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «... این مجموعه، خوارکی برای لحظه‌‌های خستگی شما است، قدری لطیفه و کمی کاریکلماتور و گاهی برخی حرف‌‌های جدّی برای زدودن رنج و درد از زندگی شما گردآوری شده است. بیشتر کاریکلماتورها از اینترنت استخراج شده و با گزینش، بازبینی و گاهی دستکاری کلّی تقدیم خوانندگان می‌‌گردد. باشد تا جامعه با آشنا شدن با این کلمات پر نیش و نوش، سخنان جدّی خود را کمتر پنهان کنند. خنده در این مجموعه نتیجه شگفتی‌‌هایی است که برای انسان به وجود می‌‌آید و هرگز اصالتی ندارد. تلاش شده از خنده‌‌های تمسخرآمیز فاصله بگیریم و با معنادار کردن هر تبسم لحظاتِ خوشِ پرباری به شما هدیه دهیم.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Dexter
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

خیلی یخ بود😑

اکرم سادات
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

اصلا جالب نبود

کاربر ۷۳۶۷۹۸
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

خیلی عالی بود

ahmad artiman
۱۳۹۷/۱۱/۲۱

در یک کلمه مزخرف

majid
۱۳۹۷/۱۱/۲۱

چرت بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
خسيس خسيسی به خانمش گفت : تا می‌رم پشت‌بام و برمی‌گردم ، دو تا تخم‌مرغ درست کن . مرد به پشت بام رفت و بيچاره پايش به چيزی گير کرد و از بام سقوط کرد . هنگام سقوط وقتی از کنار پنجره آشپزخانه می‌گذشت ، فرياد زد : يکی درست کن . يکی درست کن .
S
هرگز نبايد ديگران هزينه خنده من و شما را بدهند. بنابراين هيچ‌گاه نبايد آزار و رنجش ديگران باعث خنده ما گردد ، خنديدن به بهای تحقير کردن ديگران بسيار زشت و ناپسند است . بهترين خنده ، تبسمی است که با گشاده‌رويی و خوش‌رويی باشد
S
رولب‌مون هميشه خنده پيداست می‌خنديم، اما دل‌مون کربلاست
S
پيامبر اکرم صلی‌الله‌عليه‌و‌آله فرمود: مَنْ سَرَّ مُؤمِنا فَقَدْ سَرَّنی وَ مَنْ سَرَّنی فَقَدْ سَرَّ اللّهَ . هرکس مؤنی را شادمان کند ، مرا شاد کرده و هر کس مرا شاد کند ، خوشنودی و شادمانی خداوند را به دست آورده است .
S
کنون رزم ويروس و رستم شنو دگرها شنيدستی اين هم شنو که اسفنديارش يکی ديسک داد بگفتا به رستم که ای نيکزاد در اين ديسک باشد يکی فايل ناب که بگرفتم از سايت افراس‌ياب برو خُرمی کن بدين ديسک هان که هم نون و هم آب باشد در آن تهمتن روان شد سوی خانه‌اش شتابان به ديدار رايانه‌اش دگر صبر و آرام و طاقت نداشت و آن ديسک را در درايوش گذاشت نکرد هيچ صبر و نداد هيچ لفت يکی هم کپی از همان ديسک گرفت در آن ديسک ديدش يکی فايل بود بزد اينتر آن را و اجرا نمود
هادی 2

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۴-۳۷-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۴-۳۷-۰