با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الهام برای زنان شاغل معاصر

دانلود و خرید کتاب الهام برای زنان شاغل معاصر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الهام برای زنان شاغل معاصر  نوشته  هلن اکسلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب الهام برای زنان شاغل معاصر

الهام کتابی به گردآوری هلن اکسلی برای زنان شاغل معاصر است. نویسنده در این کتاب جملاتی از نویسنه‌های گوناگون زن، درباره توانمندی های زنان در دنیای معاصر را گردآورده است.

 درباره کتاب الهام

 کتاب الهام بر پایهٔ باورها، تفاسیر و تحقیقات درباره زنان جمع‌آوری شده است، به این هدف که به زنان در هر کجای دنیا این الهام را ببخشد که توانمندی‌های خود را باور کنند، جسارت شکستن موانع را داشته باشند، فداکاری کنند و شکوفا شوند. اما این تنها برای زنان شاغل و بلندپرواز نیست.

هکسلی هنگام گردآوری جملات این کتاب از وضعیت میلیون ها زن آگاه بوده  که درگیر فقر و جنگ بودند، زنانی که از خانواده‌هایشان محافظت می‌کردند، کارهای پیش‌پاافتاده انجام می‌دادند و...

 او این اثر را که پر از جملات الهام‌بخش از نویسنده‌ها و زنان موفق است جمع‌آوری کرده تا راهنما و انگیزه‌بخش زنان برای خودباوری و هدفمندی در جامعه معاصر باشد.

خواندن کتاب الهام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مخاطب این کتاب همه زنان در سراسر دنیا هستند.

 بخشی از کتاب الهام

طبیعت به زنان توانایی انجام چندین کار را به طور همزمان ارزانی کرده است- پاک کردن بینی بچه، برگرداندن ماهی‌تابه، محاسبه قیمت کتری جدید، غذا دادن به گربه و جارو کشیدن. و تمام این کارها را دست تنها انجام می‌دهند. آقای مدیر پیشکسوت یادداشت‌برداری کن!

پم براون

***

هر زنی که انتخاب می‌کند مانند یک انسان کامل رفتار کند، باید به این موضوع آگاه باشد که لشکریان وضع موجود با وی همانند شوخی زننده‌ای برخورد می‌کنند که نخستین و معمولی‌ترین جنگ‌افزار آن‌هاست.

گلوریا استاینم

***

فکر می‌کنم زمان آن رسیده که رهبران مرد به رهبران زن به عنوان الگو تکیه کنند، آن‌ها متوجه این موضوع خواهند شد که تشویق و ترغیب نتایج بهتری نسبت به ناسازگاری و مخالفت خواهد داشت. و در نتیجه آن‌ها درمی‌یابند که صلح و برابری مردم را با یکدیگر متحد می‌کند و به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که در کنار یکدیگر به نفع همه کار کنند.

ویولت چامورو

***

برابری حقوق زن و مرد تحولی ژرف‌تر از آن در روان آدمی می‌طلبید که مارکس می‌توانست رویایش را در سر بپروراند، بدین معنا که همان ارزشی را برای پدری و مادری قائل شویم که برای بانکداری قائلیم.

پالی توین‌بی

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
z.ch
۱۳۹۹/۰۸/۱۵

یکی از موثرترین کتابهای انگیزشی در حوزه موفقیت زنان در جهان است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹-۰۱-۷
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹-۰۱-۷