با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترجمه متون علوم انسانی

دانلود و خرید کتاب ترجمه متون علوم انسانی

رشته مترجمی زبان انگلیسی

۳٫۳ از ۱۰ نظر
۳٫۳ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترجمه متون علوم انسانی  نوشته  غلامرضا تجویدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ترجمه متون علوم انسانی

کتاب ترجمه متون علوم انسانی نوشته غلامرضا تجویدی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی ترجمه متون علوم انسانی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
سوکراتس
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

الان به جای درباره کتاب درباره دانشگاه پیام نور نوشتید ؟! از طاقچه بعیده این کارا و متاسفانه داره به رویه تبدیل میشه ، تو کتابای دیگه هم درباره ناشر و رسالتی که برای خودش تعریف کرده نوشتید به جای

- بیشتر
Dr.AAsgari
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

مطالب و محتوای درسی وجود ندارد؟!! اگر نیاز به برنامه کاربردی هست، باید در ابتدا قبل از خرید اعلام میکردید، اگر هم که نیازی به برنامه دیگر نیست پس چرا کتاب پر از صفحات سفید است؟ مطالب هر درس وجود ندارد..... دلیل برای

- بیشتر
شقایق77
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

سلام متون فقه رشته حقوق رو هم بیزحمت بذارین

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۴۸۷-۲
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۴۸۷-۲