گوش داخلی ۱ ـ شماره ۱۷

دانلود و خرید کتاب گوش داخلی ۱ ـ شماره ۱۷

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گوش داخلی ۱ ـ شماره ۱۷  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گوش داخلی ۱ ـ شماره ۱۷

کتاب گوش داخلی ۱ نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس گوش داخلی ۱ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب گوش داخلی ۱ شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۸ است.

درباره کتاب گوش داخلی ۱

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب گوش داخلی ۱ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب گوش داخلی ۱ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب گوش داخلی ۱

مطالعه کتاب گوش داخلی ۱ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۸-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۳۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۹,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۸-۹