با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حیوانات ابزارساز در حیات‌وحش

دانلود و خرید کتاب حیوانات ابزارساز در حیات‌وحش

مجموعه حیوانات دانشمند

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حیوانات ابزارساز در حیات‌وحش  نوشته  لیون گری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حیوانات ابزارساز در حیات‌وحش

کتاب حیوانات ابزارساز در حیات وحش نوشته لیون گری با رتجمه مجید عمیق توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است. کتاب حیوانات ابزارساز در حیات وحش یکی از کتاب‌های مجموعه حیوانات دانشمند است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب حیوانات ابزارساز در حیات وحش

حیوانات برای زندگی‌های خود قوانین خاصی دارند که طی سال ها یادگرفته‌اند و غریزی آن را به نسل‌های بعدی خود منتقل کرده‌اند ابزارسازی هم یکی از این روش‌ها است. حیواناتی مثل میمون‌ها برای بهتر شدن وآسان‌تر شدن زندگی ابزار می‌سازند.

خواندن کتاب حیوانات ابزارساز در حیات وحش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات داستانی و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان قصه بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ناديا
۱۳۹۸/۱۲/۱۸

من حیوانات را خیلی دوست دارم

💕Adrien💕
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

طاقچه چرا گردونه شانسی رو برداشتی؟ حالا خوبه من 20تومان تو کیف پول طاقچه دارم و نصف کتاب های گرون رو اون اوایل که رایگان بود خریدم😏😏😏😏😏😏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۶۱۸-۸
تعداد صفحات۳۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۶۱۸-۸