با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوره مبارکه ص

دانلود و خرید کتاب سوره مبارکه ص

حفظ تدبری سوره‌های قرآن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سوره مبارکه ص  نوشته  آمنه بگماز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سوره مبارکه ص

کتاب سوره مبارکه ص یک کتاب از مجموعه حفظ تدبری سوره‌‌های قرآن مجید است که بیست درس دارد و به تفسیر سوره‌های قرآن می‌پردازد. نویسندگان این کتاب آمنه بگماز، حسین مختاری و مرضیه شیخ هستند.

درباره کتاب سوره مبارکه ص

همه انسان‌ها به طور فطری در زندگی نیازمند حرکت بر مبنای حق می‌باشند. انسان در موقعیت‌های مختلف در صورتی می‌تواند براساس حق عمل نماید که نسبت به آن علم داشته و به دانسته‌های خود رجوع کند. قرآن مجید آخرین کتاب آسمانی بوده و دربردارنده همه حقایق است. بنابراین فراگیری قرآن و عمل بر مبنای آن می‌تواند پاسخگوی این نیاز فطری در انسان باشد. در این صورت حفظ قرآن عبارتست از حلقه اتصالی که علم انسان در مورد آیات و سوره‌های قرآن را به عمل در موقعیت‌ها متصل می‌کند. مجموعه کتب حفظ تدبری قرآن کریم تلاشی است در جهت به عمل درآمدن معلومات قرآنی در عرصه زندگی فردی و اجتماعی و این مهم به واسطه انس، تکرار، تمرکز و تدبر در آیات و سوره‌ها میسر شده و در اثر این کثرت و تداوم ذکر است که حفظ قرآن محقق می‌شود. در این راستا کتاب حفظ تدبری سوره مبارکه ص تلاشی است در جهت بهره‌مندی از «جریان ذکرِ قرآن» تا در نتیجه آن، حرکت مخاطب با نظام آفرینش همراستا و در اتصال با حقایق قرار گیرد؛ اتصالی که به برکت آن مخاطب می‌تواند در ابعاد مختلف زندگی خود، کلمه توحید یعنی «لااله الا الله» را ابراز کرده و در خلال زندگی توحیدی، توان‌هایش در نهایت شکوفایی قرار گیرد.

خواندن کتاب سوره مبارکه ص را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام کسانی که می‌خواهند با تفسیر و تحلیل سوره‌های قرآن مجید آشنا شوند مناسب و کاربردی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۱۸۳-۸۰-۲
تعداد صفحات۱۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۱۸۳-۸۰-۲