با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یادگیری عمیق در مطلب

دانلود و خرید کتاب یادگیری عمیق در مطلب

یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی و هوش مصنوعی

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یادگیری عمیق در مطلب  نوشته  فیل کیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب یادگیری عمیق در مطلب

کتاب یادگیری عمیق در مطلب نوشته فیل کیم با ترجمه امیرحسین فتوحی منتشر شده است. این کتاب به یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی و هوش مصنوعی می پردازد.

درباره کتاب یادگیری عمیق در مطلب

کتاب یادگیری عمیق در مطلب شامل ۶ فصل است که می‌توان این فصول را در سه دسته قرار داد. اولین مبحث، یادگیری ماشین بوده که در فصل ۱ مطرح می‌شود. یادگیری عمیق از یادگیری ماشین نشات می‌گیرد. این موضوع بدین نکته اشاره دارد که اگر شما بخواهید تا اساس یادگیری عمیق را درک کنید، باید فلسفه‌ی یادگیری ماشین را تاحدی بدانید. فصل ۱کار را با رابطه‌ی بین یادگیری ماشین و یادگیری عمیق آغاز کرده و پس از آن راهبردهای حل مسئله و محدودیت‌های اساسی یادگیری ماشین مطرح می‌شوند. در این فصل جزییات روش‌ها مورد بررسی قرار نمی‌گیرد و مفاهیم بنیادینی که در شبکه عصبی و یادگیری عمیق استفاده می‌شوند، پوشش داده می‌شود. دومین مبحث، شبکه‌ی عصبی مصنوعی است. فصول ۲ تا ۴ بر روی این مبحث تمرکز دارند. در فصل ۳ به الگوریتم پساانتشار  ارائه می‌شود که در شبکه‌ی عصبی به عنوان یک قانون یادگیری مهم مطرح بوده و در یادگیری عمیق نیز به کار گرفته می‌شود. این فصل به تشریح ارتباط بین توابع هزینه و قوانین یادگیری و استفاده از توابع هزینه در یادگیری عمیق می‌پردازد. فصل ۴ نحوهی استفاده از شبکه‌ی عصبی جهت طبقه‌بندی مسائل را تشریح می‌کند. در این کتاب بخش جداگانه‌ای را به طبقه‌بندی اختصاص داده است. یادگیری عمیق در فصول ۵ و ۶ پوشش داده می‌شود.

خواندن کتاب یادگیری عمیق در مطلب زا به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به هوش مصنوعی پیشنهاد می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۹۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۶
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۹۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۶