با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقاشی سفید

دانلود و خرید کتاب نقاشی سفید

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقاشی سفید  نوشته  زینب علیزاده لوشایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقاشی سفید

کتاب مصور نقاشی سفید اثر زینب علیزاده لوشایی از مجموعه کتاب‌های مبارک انتشارات اسحاق برای کودکان است. مجموعه کتاب‌های مبارک که از فروردین ۱۳۹۴ برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان منتشر می‌شوند، کتاب‌هایی با داستان‌هایی ساده و آموزنده‌ از نویسنده‌های مختلف ایرانی و خارجی‌اند که تصاویری با رنگ‌های زنده و شاد دارند. موضوعات کتاب‌های مبارک گوناگون‌ است و از داستان‌های آموزش‌محور اخلاقی و علمی تا افسانه‌ها و قصه‌های جذاب قدیمی ملل مختلف مثل پینوکیو، موش شهری و موش روستایی و مانند این‌ها را دربرمی‌گیرد.

کتاب‌های مبارک علاوه بر این که خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند، با تصاویر رنگی و شاد خود به بارور شدن قدرت تخیل و تصویرسازی کودکان کمک می‌کنند.

خواندن مجموعه کتاب‌های مبارک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب‌های مبارک را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم، والدینی که دوست دارند برای کودکان خود قصه‌های آموزنده بگویند و آن‌ها را در جریان قصه‌گویی با خود همراه کنند و کودکانی که خواندن و نوشتن را آغاز کرده‌اند و به خواندن قصه علاقه‌مندند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
khatereh
۱۳۹۹/۱۰/۲۰

حداقل برای نمونه بگذارید تا یک جای مناسبی تمام شود

ریحانه
۱۴۰۰/۰۴/۰۲

همچین کف تو خلاصه. گفتم چ پخیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۴
شابکundefined
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۴