با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قانون موفقیت

دانلود و خرید کتاب قانون موفقیت

راهنمایی ماندگار برای دستیابی به رؤیا و موفقیت

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قانون موفقیت  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب قانون موفقیت

 کتابچه قانون موفقیت چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل است. این کتاب راهنمایی ماندگار برای دستیابی به رویا و موفقیت است که با ترجمه فاطمه آریانا و صدای مهیار ستاری منتشر شده است.

درباره کتاب قانون موفقیت

مفهومِ موفقیت با توجه به ارزش‌ها و اهداف افراد، متفاوت است. با این‌حال، روشِ کار و نحوه‌ی جست‌وجوی موفقیت، برای همه یکسان است. موانع و شکست‌ها در طول مسیر، جزئی اجتناب‌ناپذیر و اغلب موقت، از این فرایند هستند. راه‌های میانبر نیز کمکی نمی‌کنند، زیرا شکست‌ها جزئی از فرایند یادگیری و برای موفقیتِ حقیقی، ضروری هستند. موفقیت، با تعیین هدفی مشخص برای آینده شروع می‌شود. هدف باید عینی و ملموس باشد، بهتر است آن را با نوشتن تنظیم کنید. قدم بعدی آن است که باور داشته باشید که موفقیت حتمی است. قوه‌ی تخیل انسان، قدرت خارق‌العاده‌ای برای شکل دادنِ واقعیتِ مادی دارد. گام‌های عملی نیز ضروری هستند. عادت‌های خوب مانند سخت‌کوشی، آراستگی و پس‌انداز کردن، عوامل کلیدی هستند. بزرگ‌ترین مانع موفقیت، ترس است. شش نوع ترس اصلی وجود دارد که باید بر آن‌ها تسلط یافت؛ ترس از انتقاد، فقر، پیری، مرگ، از دست‌دادن و بیماری. ترس باید از ذهن بیرون شود تا عملا بتوانیم به‌طور کامل بر هدف تمرکز کنیم. بهترین راه برای خلاص شدن از ترس‌ها این است که مستقیم با آن‌ها مواجه شویم و احساساتی را که القا می‌کنند و جایی را که از آن نشات می‌گیرند، بررسی کنیم. این کتاب به شما کمک می‌کند ترس‌هایتان را بشناسید و در راه موفقیت قدم بردارید.

خواندن کتابچه قانون موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های موفقیت در کسب و کار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب قانون موفقیت را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵ صفحه
نوع فایل
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵صفحه
نوع فایل