با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گلستان تربیت

دانلود و خرید کتاب گلستان تربیت

کاربردهای روان‌شناختی و تربیتی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گلستان تربیت  نوشته  رحیم میردریکوندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گلستان تربیت

گلستان تربیت، کاربردهای روان‌شناختی و تربیتی اثری از حجت‌الاسلام دکتر رحیم میردریکوندی با موضوع تربیت اسلامی است.

درباره گلستان تربیت

در این کتاب مطالب گوناگونی درباره مسائل گوناگون تربیتی مانند احترام، عقلانیت، عشق، صداقت و خیلی مسائل تربیتی- اخلاقی که جامعه مسلمانان امروز با آن روبه‌رو است و برای مقابله با آن نیاز به هشیاری دارد، تشریح شده است.

خواندن کتاب گلستان تربیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به موضوضع تربیت اسلامی را به خواندن این اثر دعوت می کنیم.

جملاتی از کتاب گلستان تربیت

همیشه ساختن سخت‌تر است و وقت و هزینهٔ زیادی هم می‌برد، ولی خراب کردن راحت‌تر است و وقت و هزینه کم‌تری هم می‌برد! مثلاً ممکن است یک پل را در طول ۵ سال و با استفاده از نیروی صدها نفر و میلیون‌ها تومان بسازند، امّا همین پل را می‌توان در طول چند ساعت و با هزینه‌ای اندک تخریب کرد. یا مثلاً خانه‌ای را که با جان کندن ساخته‌اند، با یک چشم به‌هم زدن خرابش کنند. حال که این را خواندید، باید بگویم که شخصیت و آبروی انسان نیز چنین است. آبرو و شخصیت انسان به‌تدریج، ذره‌ذره و با خون دل جمع می‌شود، ولی همین آبرو ممکن است در عرض چند ثانیه یا چند دقیقه و با عطسه‌ای یا قطره‌ای یا لقمه‌ای یا نگاهی یا حرفی یا قدمی یا قلمی یا لبخندی یا پوزخندی از بین برود یا از بین برده شود. آبروی بیست ساله با بیست ثانیه از بین می‌رود. حال که چنین است، هم حواس آبروی خودت را داشته باش و هم حواس آبروی دیگران را.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
ای انسان! وقتی وارد این دنیا شدی همه خندان بودند و تو گریان. حال در این دنیا هستی، کاری کن که وقتی رفتی، همه گریان باشند و تو خندان.
محمد صدوقی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۴
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۴