با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قرائت اصلی

دانلود و خرید کتاب قرائت اصلی

روایت بیست و شش ساله‌ی رهبر انقلاب از مکتب (ره) در جمع سوگواران

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قرائت اصلی  نوشته  موسسه شهید کاظمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قرائت اصلی

قرائت اصلی یا روایت بیست‌و شش ساله رهبر انقلاب از مکتب امام (ره) شامل سخن‌رانی‌های آیت الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی در سالگردهای ارتحال امام از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۶ است.

در اثر پیش‌رو؛ تلاش شده است با مرور بیانات مقام معظم رهبری طی ۲۶ سال مراسم سالگرد ارتحال امام؛ خطوط اصلی مکتب حضرت امام خمینی (ره) تبیین و روشن گردد.

خواندن کتاب قرائت اصلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کسانی که علاقه‌مند هستند بیارنات رهبر انقلاب اسلامی را درباره انقلاب و خطوط اصلی مکتب امام بدانند، این اثر را بخوانند.

جملاتی از کتاب قرائت اصلی

ایمان آن مرد بزرگ، نمونه و استثنایی بود. (۱۳۷۳/۳/۱۴) اعتقاد من این است که عظمتی که این مرد الهی و معنوی... پیدا کرد... به خاطر این است که او یک انسان مخلص و پرهیزکار بود. (۱۳۷۲/۳/۱۴) امام کار را برای خدا انجام داد. از اول، هرچه که احساس می‌کرد تکلیف الهی اوست، آن را انجام می‌داد. از فداکاری در این راه، امام اِبا نکرد. از شروع مبارزات در سال ۱۳۴۱، امام این‌جور عمل کرد؛ با تکلیف پیش رفت. به مردم و مسئولین هم این درس را بارها گفت و تکرار کرد که آن‌چه مهم است، تکلیف است. ما تکلیف را انجام می‌دهیم، ترتّب نتیجه بر کار ما دست خداست.

بنابراین مظهر مهم معنویت در رفتار امام، اخلاص او بود. برای خاطر تعریف و تمجید این و آن حرفی نزد، کاری نکرد، اقدامی نکرد. آن‌چه که برای خدا انجام داد، به وسیلة خدای متعال به آن برکت داده شد؛ ماندگار شد. خاصیت اخلاص این است. امام همین توصیه را به مسئولین هم تکرار می‌کردند. (۱۳۹۰/۳/۱۴)

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۳
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۳