با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری

دانلود و خرید کتاب گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری  نوشته  باربارا آپوستولو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری

کتاب گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری نوشته باربارا آپوستولو، جک دبلیو. دورمینی، جان‌ ام. هاسل و جیمز ای. ربل است مهرداد فتحی آن را ترجمه کرده است و نشر هنر و علوم دانشگاهی در اختیار دانشجویان حسابداری قرار بگیرد.

درباره کتاب گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری

تغییرات عمده‌ای که در نظام اقتصادی کشور در سال‌های اخیر صورت گرفته، از جمله عمومی شدن مالکیت سازمان‌ها، انتشار اوراق مشارکت برای تامین مالی شرکت‌ها، تشکیل بورس اوراق بهادار و سایر بازارهای مالی باعث شده است تا نیاز به اطلاعات حسابداری بیش از پیش احساس شود. این اطلاعات توسط مدیریت شرکت‌ها تهیه و باید به وسیله شخصی مستقل از شرکت به منظور رفع نیاز استفاده کنندگان و تصمیم گیران در سطح خرد و کلان حسابرسی شوند. این اشخاص باید در زمینه حسابداری و حسابرسی از تخصص و مهارت کافی برخوردار باشند. پردازش و تربیت نیروی انسانی متخصص در رشته حسابداری و حسابرسی، نیاز به ساختار آموزشی موثر و مفید در این رشته دارد. این کتاب به خواننده کمک می‌کند اطلاعات جامع و کاربردی‌ای از اهمیت آموزش عالی در اختیار خوانندگان قرار دهد.

خواندن کتاب گرایشات رایج در متون آموزش حسابداری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب را به تمام فعالان حسابداری و حسابرسی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸۶۲۲۶۶۹۷۰۹۵
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸۶۲۲۶۶۹۷۰۹۵