با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظام مدیریت امنیت اطلاعات

دانلود و خرید کتاب نظام مدیریت امنیت اطلاعات

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظام مدیریت امنیت اطلاعات  نوشته  سیدحامد هنرپرور تمیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نظام مدیریت امنیت اطلاعات

کتاب نظام مدیریت امنیت اطلاعات نوشته سید حامد هنرپرور تمیز، سعید رضایی، حامد حسین نسب است و مشاور حقوقی کتاب ساسان احمدی است. این کتاب توسط انتشارات ماهواره منتشر شده است.

درباره کتاب نظام مدیریت امنیت اطلاعات

مهم‌ترین اقدام در راستای ایمن‌سازی یک سازمان، ایجاد یک چارچوب قدرتمند جهت مدیریت اقدامات امنیتی است. باید اعتراف کرد که فرآیند امن‌سازی سازمان بدون در نظر گرفتن مسائل مدیریت امنیت و بسط و گسترش آن در سطح همه بخش‌های حساس و استراتژیک سازمان میسر نمی‌شود. سیستم مدیریت امنیت اطلاعات با انتخاب کنترل‌های امنیتی کافی و متناسب، محافظت از دارایی‌های اطلاعاتی را تضمین می‌کند و به این ترتیب به طرفین ذی‌نفع اطمینان خاطر داده می‌شود. به این ترتیب راه‌حل‌های امنیتی استاندارد به تمامی سخت‌افزارها، نرم‌افزارها، ارتباطات و بسترهای آن‌ها اعمال می‌شود تا سازمان را در جهت رسیدن به موفقیت در سایه داشتن محیطی امن یاری کند. این کتاب یک راهنمای جامع است برای ساخت بستری ایمن برای امنیت اطلاعات.

خواندن کتاب نظام مدیریت امنیت اطلاعات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در یک سازمان دغدغه حفاظت از اطلاعات دارند پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۹-۶۶۸-۸
تعداد صفحات۱۶۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۹-۶۶۸-۸