ترن هوایی کارآفرینی
۳٫۵از ۶ نظر

دانلود کتاب ترن هوایی کارآفرینی

چرا امروز زمان سوارشدن به ترن هوایی است؟

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۵از ۶ نظر
۳٫۵از ۶ نظر
۳٫۵از ۶ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی

کتاب ترن‌هوایی کارآفرینی یکی از شاهکارهای دارن هاردی است. دارن هاردی در این میکروکتاب با کمک تجربیات شخصی‌اش به ما می‌گوید که چگونه کارآفرین شویم. 

درباره کتاب ترن‌هوایی کارآفرینی

 در این میکروکتاب مجموعه ارزشمندی از توصیه ها وراهکارهای کاربردی برای کارآفرین شدن را می‌خوانید.

دارن هاردی در کتاب ترن هوایی کارآفرینی برای ما روشن می‌کند که چگونه با ترس‌ها، تردید‌ها و مشکلات در مسیر کارآفرین شدن مقابله کنیم و در نهایت به خواسته‌ خود برسیم. وقتی از ترن این کتاب پیاده می‌شوید، دیگر همان آدم قبلی نخواهید بود شما یک فرد جدید با توانایی‌های جدید هستید. همچنین این کتاب عنوان یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز را از آن خود کرد.

خواندن کتاب ترن هوایی کارآفرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به حوزه کسب‌وکار و کارآفرینانی که تازه شروع به کار کرده‌اند.

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آنها اثر مرکب است.

جملاتی از کتاب ترن هوایی کارآفرینی

یک نوع خرچنگ وجود دارد که علاوه‌بر زرنگ بودن همیشه شکار می‌شود. وقتی یکی از آن‌ خرچنگ‌ها جذب طعمه‌ای در قفس می‌شود، بقیه‌ خرچنگ‌ها به آن ملحق می‌شوند. وقتی خوردن طعمه تمام می‌شود کسی تله را ترک نمی‌کند و اگر هر کدام سعی کنند تله را ترک کنند با واکنش شدید سایر خرچنگ‌ها و حتی مرگ مواجه می‌شوند.

وقتی تصمیم می‌گیرید که سوار ترن کارآفرینی شوید، حکایت این نوع از خرچنگ‌ها برایتان اتفاق می‌افتد. شما به سمت موفقیت حرکت می‌کنید اما کسانی که اطراف شما هستند با استفاده از قدرت زبانی، مانع شما می‌شوند. چون آن‌ها نمی‌توانند موفقیت شما را ببینید و هرگز شجاعتی که شما دارید را ندارند. مخالفت و سرسختی اطرافیان نسبت به کار متفاوتی که انجام می‌دهید به خاطر ترس و نداشتن شجاعت در خودشان است. شما نباید اسیر طعمه و گرفتار در تله شوید. کاری که باید انجام دهید همین است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Yas. H.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰

میکروکتاب و نانوکتاب مثل نکات کنکوری میمونن، همونطور که دانش‌آموز بعد از کنکور اون نکاتو فراموش میکنه و دیگه بدردش نمیخوره چون پایه‌ای و زیربنایی مطالعه نکرده، مطالب نانوکتاب هم چون منسجم و با توضیحات تکمیلی همراه نیستن بزودی فراموش

- بیشتر
Zahra🌿
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

کتاب خوبیه و من خوشم اومد.دارن هاردی اصول خیلی ساده در مورد کارآفرین شدن و شروع کار رو به ما توضیح میده...خوب خلاصه شده،متن راحت و مختصر و مفیده.اضافه گویی نداره و حوصله سر نمیره..مرسی سبکتو..بچه ها بریده گذاشتم دوست

- بیشتر
Masoud1048
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

ینی دوزاری تر از برترین های نیویورک تایمز نداریم پر از شر و ور که همشون در جهت از بین بردن حقیقته یه رویای پوچ میدن دست آدم که هیچ تحقیقی پشتش نیست هدفشم در راستای سیاستهای کثیف گلوبالیسمه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است