با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت زنجیره‌ی تأمین مواد غذایی

دانلود و خرید کتاب مدیریت زنجیره‌ی تأمین مواد غذایی

از ابعاد اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت زنجیره‌ی تأمین مواد غذایی  نوشته  مادلین پولمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب مدیریت زنجیره‌ی تأمین مواد غذایی

کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی از ابعاد اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی شامل اطلاعاتی جامع از زنجیره تامین مواد غذایی از آغاز یعنی چگونگی کاشت، فراوری، تولید، توزیع مواد غذایی و فروش آن به مصرف‌کنندگان است. این کتاب نیجه زحمات غلامحسین حسینی‌نیا (استادیار عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، احمد یعقوبی فرانی (استادیار عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا و رضا موحدی دانشیار عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا بوده و توسط انتشارات چاپ و نشر بازرگانی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.


درباره کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی

غلامحسین حسینی‌نیا، احمد یعقوبی فرانی و رضا موحدی کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی را با هدف بررسی زنجیره تامین مواد غذایی از ابتدای زنجیره تا انتها (تحویل به مصرف‌کننده) به لحاظ اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی مورد بررسی قرار داده‌اند. همچنین در این کتاب تاثیر متقابل بین عرضه و تقاضای مواد غذایی در سطوح داخلی و بین‌المللی مورد بررسی و کند و کاو قرار گرفته است. در سرتاسر متن کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی، دو رویکرد عمده ناظر بر تامیتن مایحتاج مواد غذایی در سطح جهان، شامل رویکرد کشاورزی سنتی و رویکرد مبتنی بر پایداری به چشم می‌خورد. نویسندگان این کتاب کوشیده‌اند تا با ارائه اطلاعاتی جامع خواننده را به حدی از اطلاعات برسانند که پس از مطالعه این کتاب بتواند بحث و تبادل نظری شایسته پیرامون زنجیره جهانی تامین و عرضه مواد غذایی مردم (برای امروز و آینده) و اخذ تصمیمات آگاهانه و سنجیده در بازار مواد غذایی داشته باشند.

جملاتی از کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی

حامیان الگوی کشاورزی صنعتی مدعی‌اند که رویکرد کشاورزی پایدار، توانایی پاسخ‌گویی به نیازهای روزافزون موادغذایی در جهان را نداشته و کارایی آن فقط درصورتی است که الگوهای خورد و خوراک و میزان مصرف مواد غذایی به همین شکل و اندازه کنونی باشد. گروهی دیگر، اما بر این باورند که کاهش اختیاری مصرف (مواد غذایی)، این امکان را به الگوی کشاورزی چایدار می‌دهد که به اندازه کافی، نیازهای مردم جهان به مواد غذایی را برآورده سازد. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

فهرست کتاب مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی

• آشنایی با مدیریت تامین مواد غذایی

• ایمنی و سلامت غذایی

• زنجیره‌های تامین پروتئین حیوانی

• زنجیره‌های تامین محصولات زراعی اساسی

• زنجیره‌های تامین میوه و تربار

• ساز و کارهای تنظیم مقررات و تایید کیفیت مواد غذایی

• خدمات غذایی

• تولید صنعتی و خدمات لجستیک در حوز

• کمک‌های غذایی و امداد رسانی بهه مواد غذایی

• خرده فروشی مواد غذایی

• کمک‌های غذایی و امدادرسانی به گرسنگان

• آینده مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۵
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۵