با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تقصیر من نبود که...

دانلود و خرید کتاب تقصیر من نبود که...

پرورش مسئولیت‌پذیری در کودکان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تقصیر من نبود که...  نوشته  جولیا  کوک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب تقصیر من نبود که...

کتاب تقصیر من نبود که داستانی از جولیا کوک، نویسنده‌ی معروف کودکان است که به موضوع پرورش مسئولیت‌پذیری در کودکان می‌پردازد. ریحانه کرباسچیان و لیلا کاشانی وحید مترجمان کتاب هستند و انتشارات مهرسا ناشر آن است.

درباره‌ی کتاب تقصیر من نبود که

بعضی وقت‌ها، اتفاقاتی می‌افتند که تقصیر ما نیستند. اما همه فکر می‌کنند که آن اتفاق تقصیر ما بوده یا از روی عمد کاری را انجام داده‌ایم که بقیه را ناراحت و عصبانی کنیم. به همین خاطر هم رفتار دیگران با ما به نوعی غیر منصفانه می‌شود. نودل، شخصیت اصلی کتاب تقصیر من نبود که، از تجربه‌هایش برای ما می‌گوید. او از زنجیره اتفاق‌هایی می‌گوید که پشت سر هم می‌افتند و تقصیر نودل هم نیستند. اما بهرحال باعث می‌شود نتواند کاری را که می‌خواهد انجام دهد. آن وقت خانم معلم فکر می‌کند او از قصد تمرین‌هایش را انجام نداده است و او را مجبور می‌کند زنگ تفریح در کلاس بماند تا تکالیفش را حل کند. بعد وقتی انرژی نودل در زنگ تفریح تخلیه نمی‌شود و او مجبور است بالا و پایین بپرد که انرژی‌اش تخلیه شود و سر دوستش به آرنجش می‌خورد، باز هم فکر می‎کنند تقصیر نودل است....

کتاب تقصیر من نبود که را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب تقصیر من نبود که برای کودکانی که به مدرسه می‌روند جذاب است. همچنین می‌تواند برای مربیان و والدین نیز کتابی مفید و کاربردی باشد.

درباره‌ی جولیا کوک

جولیا کوک نویسنده‌ی کتاب تقصیر من نبود که یکی از پرکار ترین نویسنده‌های کودک و نوجوان در دنیا است. مجموعه‌ کتاب‌های او تحت عنوان کتاب‌های جولیا درباره‌ی مهارت‌های زندگی هستند و تا به حال حدود ۳۰ عنوان از این مجموعه نوشته شده است.

جملاتی از کتاب کتاب تقصیر من نبود که

اسم من نورمن دیوید ادوارد است. اما همه مرا صدا می‌کنند: نودل.

گاهی اتفاق‌هایی پیش میایند که برای من دردسر ایجاد می‌کنند اما تقصیر من نیست! 

بعضی وقت‌ها کارها آنطور که باید باشند نیستند، احساس می‌کنم همه با من غیر منصفانه برخورد می‌کنند. من همیشه سرزنش می‌شوم در حالی که تقصیر من نیست. انگار تنها کسی که مقصر شناخته می‌شود من هستم... 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲