با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حل مسائل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون

دانلود و خرید کتاب حل مسائل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حل مسائل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون  نوشته  رمضان عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حل مسائل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون

کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون تالیف دکتر رمضان عباس‌نژاد ورزی و مهندس محمد نادعلی زاده چاری یکی از بهترین کتاب‌ها در حوزه آموزش تکنیک‌های زبان برنامه‌نویسی پایتون است که توسط انتشارات فن‌آوری نوین به چاپ رسیده است.


درباره کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون

دکتر رمضان عباس‌نژاد ورزی و مهندس محمد نادعلی زاده چاری در کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون به مطالعه برخی از کتاب‌خانه‌های پایتون می‌پردازند. زبان برنامه‌نویسی پایتون کاربردهای متعددی دارد. از طریق این زبان می‌توان برنامه‌های تحت کنسول، برنامه‌های تحنت ویندوز (دسک‌تاپی)، برنامه‌های تحت وب، برنامه‌های کار با بانک اطلاعاتی، برنامه‌های تحت شبکه و غیره را پیاده‌سازی نمود. پایتون برای پیاده سازی این برنامه‌ها از کتابخانه‌های مختلفی بهره می‌برد. در کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون به مطالعه برخی از این کتاب‌خانه‌ها و چگونگی استفاده از آن‌ها پرداخته می‌شود.

خواندن کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر در رشته برنامه‌نویسی تحصیل می‌کنید و یا در این رشته فارغ تحصیل شده‌اید، خواندن کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون به شما کمک می‌کند تا با اصول کار با این زبان برنامه‌نویسی بیشتر آشنا شده و نکات و ظرایف آن را بیاموزید. البته خواندن این کتاب به افرادی توصیه می‌شود که مقدمات برنامه‌نویسی پایتون را از پیش آموخته باشند و حال می‌خواهند با نحوه کار با این زبان برنامه‌نویسی بیشتر آشنا شوند.برای این منظور می¬توانید سه کتاب به نام¬های آموزش گام‌به‌گام برنامه¬نویسی پایتون، حل مسائل پایتون و آموزش گام‌به‌گام برنامه¬نویسی پیشرفته با پایتون از همین انتشارات را مطالعه کنید. کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون ادامه، مکمل کتاب¬ آموزش گام‌به‌گام برنامه¬نویسی پیشرفته با پایتون است. 

فهرست کتاب حل مسایل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون

• فصل اول: مدیریت استثناها

• فصل دوم: بسته Turtle

• فصل سوم: بسته Canvas

• فصل چهارم: واسط کاربری Tkinter

• فصل پنجم: نخ‌ها و پردازش موازی

• فصل ششم: واسط کاربری PyQt

• فصل هشتم: بانک اطلاعاتی در پایتون

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۳۷-۴‬
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۳۷-۴‬