با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت‌هایی برای هجده‌ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی دوازدهم

دانلود و خرید کتاب مهارت‌هایی برای هجده‌ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی دوازدهم

تلاشی برای فهم سوره مبارکه‌ی ملک

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهارت‌هایی برای هجده‌ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی دوازدهم  نوشته  مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم‌السلام دانشگاه تهران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهارت‌هایی برای هجده‌ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی دوازدهم

مهارت‌هایی برای هجده‌ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه دوازدهم از مجموعه فهم قرآن در دبیرستان مدرسه دانشجویی قرآن است که با زبانی ساده به نوجوانان پایه دهم در فهم سوره‌ی مبارکه ملک کمک می‌کند.

خلاصه کتاب‌های مجموعه فهم قرآن در دبیرستان

مجموعه کتاب‌هـای فهـم قـرآن در دبیرسـتان بـر اسـاس تعریـف قرآنی رشـد و دوره‌های آن در زندگی انسـان، در صدد اسـت تا از سـوره‌های قرآن در جهت هموار شـدن مسـیر دسـتیابی بـه اهـداف رشـد در دوره نوجوانی بهـره ببرد.

مجموعه ۶ جلدی فهم قرآن در دبیرستان، با در نظر داشتن محورهای تربیتی دوره متوسطه مطابق آنچه بیان شد؛ و با بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر قرآن کریم تدوین شده است. به این صورت که مهمترین محورهای رشد به تفصیل هر پایه تحصیلی شناسایی شده و متناسب با آن از سوره‌های قرآن کریم بهره گرفته شده است. بدین ترتیب نوجوانان ضمن آشنایی و انس با مفاهیم نورانی قرآن، آموزه‌های مورد نیاز برای رشد را از خود سوره‌ها دریافت می‌کنند.

در این مجموعه سعی شده است با ارائه انواع سؤال و گفتگو و طراحی فعالیت‌های مختلف و متنوع، سطح ارتباط بچه‌ها با سوره‌های قرآن افزایش پیدا کند تا میزان بهره‌مندی ایشان از آن نیز ارتقا یابد.

در کتاب مهارت‌هایی برای هجده ساله‌بودن مهارت‌های فهم سوره‌های قرآنی یاد شده برای پایه‌ی دوازدهم، با زبانی ساده آموزش داده شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
محمدجواد
۱۳۹۸/۱۰/۱۰

عالی ولی یکی از نقد ها این است که از حدیث های امامان استفاده نشده یا کم بهره برده شده

علی
۱۳۹۸/۰۸/۰۸

عالی و مفید. ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۳
شابک۹۷۸۶۲۲۶۱۸۳۱۷۸
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۳
شابک۹۷۸۶۲۲۶۱۸۳۱۷۸