با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن

دانلود و خرید کتاب مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن

تلاشی برای فهم سوره‌های مبارکه علق، عبس، همزه

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن  نوشته  مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم‌السلام دانشگاه تهران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن

مهارت‌هایی برای شانزده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی دهم از مجموعه فهم قرآن در دبیرستان مدرسه دانشجویی قرآن است که با زبانی ساده به نوجوانان پایه دهم در فهم سوره‌های مبارکه علق، عبس، همزه کمک می‌کند.

خلاصه کتاب‌های مجموعه فهم قرآن در دبیرستان

مجموعه کتاب‌هـای فهـم قـرآن در دبیرسـتان بـر اسـاس تعریـف قرآنی رشـد و دوره‌های آن در زندگی انسـان، در صدد اسـت تا از سـوره‌های قرآن در جهت هموار شـدن مسـیر دسـتیابی بـه اهـداف رشـد در دوره نوجوانی بهـره ببرد.

مجموعه ۶ جلدی فهم قرآن در دبیرستان، با در نظر داشتن محورهای تربیتی دوره متوسطه مطابق آنچه بیان شد؛ و با بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر قرآن کریم تدوین شده است. به این صورت که مهمترین محورهای رشد به تفصیل هر پایه تحصیلی شناسایی شده و متناسب با آن از سوره‌های قرآن کریم بهره گرفته شده است. بدین ترتیب نوجوانان ضمن آشنایی و انس با مفاهیم نورانی قرآن، آموزه‌های مورد نیاز برای رشد را از خود سوره‌ها دریافت می‌کنند.

در این مجموعه سعی شده است با ارائه انواع سؤال و گفتگو و طراحی فعالیت‌های مختلف و متنوع، سطح ارتباط بچه‌ها با سوره‌های قرآن افزایش پیدا کند تا میزان بهره‌مندی ایشان از آن نیز ارتقا یابد.

در کتاب مهارت‌هایی برای شانزده ساله‌بودن مهارت‌های فهم سوره‌های قرآنی یاد شده برای پایه‌ی دهم، با زبانی ساده آموزش داده شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۱۸۳-۰۴-۸
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۱۸۳-۰۴-۸