با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت‌هایی برای چهارده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هشتم

دانلود و خرید کتاب مهارت‌هایی برای چهارده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هشتم

تلاشی برای فهم سوره‌های مبارکه غاشیه، بلد، ماعون و مطففین

۴٫۰ از ۶ نظر
۴٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهارت‌هایی برای چهارده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هشتم  نوشته  مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم‌السلام دانشگاه تهران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهارت‌هایی برای چهارده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هشتم

مهارت‌هایی برای چهارده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هفتم از مجموعه فهم قرآن در دبیرستان مدرسه دانشجویی قرآن است که با زبانی ساده به نوجوانان پایه هشتم در فهم سوره های مبارکه غاشیه، بلد، ماعون و مطففین کمک می‌کند.

خلاصه کتاب‌های مجموعه فهم قرآن در دبیرستان

مجموعه کتاب‌هـای فهـم قـرآن در دبیرسـتان بـر اسـاس تعریـف قرآنی رشـد و دوره‌های آن در زندگی انسـان، در صدد اسـت تا از سـوره‌های قرآن در جهت هموار شـدن مسـیر دسـتیابی بـه اهـداف رشـد در دوره نوجوانی بهـره ببرد.

مجموعه ۶ جلدی فهم قرآن در دبیرستان، با در نظر داشتن محورهای تربیتی دوره متوسطه مطابق آنچه بیان شد؛ و با بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر قرآن کریم تدوین شده است. به این صورت که مهمترین محورهای رشد به تفصیل هر پایه تحصیلی شناسایی شده و متناسب با آن از سوره‌های قرآن کریم بهره گرفته شده است. بدین ترتیب نوجوانان ضمن آشنایی و انس با مفاهیم نورانی قرآن، آموزه‌های مورد نیاز برای رشد را از خود سوره‌ها دریافت می‌کنند.

در این مجموعه سعی شده است با ارائه انواع سؤال و گفتگو و طراحی فعالیت‌های مختلف و متنوع، سطح ارتباط بچه‌ها با سوره‌های قرآن افزایش پیدا کند تا میزان بهره‌مندی ایشان از آن نیز ارتقا یابد.

در کتاب مهارت‌هایی برای چهارده ساله‌بودن مهارت‌های فهم سوره‌های قرآنی یاد شده برای پایه‌ی هشتم، با زبانی ساده آموزش داده شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Banoo montazer
۱۴۰۰/۰۴/۰۶

اگر خواهان رشد و موفقیت هستید،این کتاب گزینه خوبی ست!

s.k
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

لطفاتو طاقچه بینهایت بذارید این کتاب رو

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸۶۲۲۶۱۸۳۷۶۵
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸۶۲۲۶۱۸۳۷۶۵