با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زیرکی در میدان انتخاب؛ چهل میدان در رویارویی با تضادها به دور از افراط و تفریط

دانلود و خرید کتاب زیرکی در میدان انتخاب؛ چهل میدان در رویارویی با تضادها به دور از افراط و تفریط

۴٫۶ از ۱۱ نظر
۴٫۶ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زیرکی در میدان انتخاب؛ چهل میدان در رویارویی با تضادها به دور از افراط و تفریط  نوشته  احمدرضا اخوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب زیرکی در میدان انتخاب؛ چهل میدان در رویارویی با تضادها به دور از افراط و تفریط

در زندگی موقعیت‌هایی پیش می‌آید که لازم است بین دو چیز متضاد، انتخاب کنیم. از طرفی باید قاطع باشیم و در عین حال، منعطف، با برنامه‌ باشیم ولی سخت و شکننده هم نباشیم، امیدوار باشیم ولی با دغدغه هم باشیم و ...اینها میدان‌های انتخابی هستند که اغلب به دلیل ناتوانی‌مان در تشخیص آنها به افراط یا تفریط گرفتار می‌شویم و البته زینت عمل به دست شیطان هم در همین میدان‌ها جلوه‌ می‌کند. شناخت و شناساندن این میدان‌ها و تشخیص تعادل در آنها یکی از مهم‌ترین وظایف عبادی ماست. روایات اهل بیت علیهم السلام کسی را که چنین توانی دارد، فردی بافراست و زیرک معرفی می‌کنند و اساسا بالا بودن قدرت بصیرت هر کسی را از این ناحیه می‌سنجند. شناخت این میدان‌ها برای هر کس می‌خواهد به توفیق ربّانی دست یابد ضروری است و به ویژه برای کسانی که عهده‌دار مسئولیتی ولو در سمت برادری، مادری و پدری هستند توصیه می‌شود. این کتاب که در ادامه کتاب چهل اقدام در صالح‌ساری اعمال قرار نوشته شده، در صدد است تا چهل میدان زندگی را که زیرکی انسان مؤمن در آن محک می‌خورد، شناسایی کند و با توجه به روایات حضرت امیر علیه السلام توفیق رویارویی صحیح و به دور از افراط و تفریط در این میدان‌های انتخاب را به ما بدهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
فاطمه تقی زاده
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

این کتاب میخادبه ما یاد بده چه جوری متعادل باشیم. یک آرمان واقعی برای یک انسان. به نظرم واقعا خیلی خوب ، خیلی خوب گیرهای ذهنی رو توضیح داده و انتخاب ها و مدیریت زندگی رو راحت تر و معقولتر

- بیشتر
کاربر ۲۶۶۷۱۱۴
۱۳۹۹/۱۰/۰۴

کتاب عالی و لازمیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۳