با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ماجراهای فرانتس و بابابزرگ اثر کریستینه نوستلینگر

دانلود و خرید کتاب ماجراهای فرانتس و بابابزرگ

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماجراهای فرانتس و بابابزرگ  نوشته  کریستینه نوستلینگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراهای فرانتس و بابابزرگ

فرانتس پدربزرگ ندارد. پدرِ پدرش پنج سال پیش فوت کرد. آن موقع فرانتس ۳ ساله بود. پدر و مادرِ مامانش هم قبل از اینکه فرانتس به دنیا بیاید فوت کرده بودند. فرانتس از اینکه بابابزرگ ندارد خیلی ناراحت نیست. فقط وقتی که « ابرهارت » از پدربزرگ خودش حرف می‌زند، فرانتس هم بدجوری هوای بابابزرگ می‌کند. ابرهارت دوست فرانتس است. پدربزرگش تمام اسباب‌بازی‌های ابرهارت را تعمیر می‌کند و به او پول توجیبی می‌دهد. فرانتس هم در دلش آرزو می‌کند که ای کاش یک بابابزرگ مثل بابابزرگ ابرهارت داشت. اما بعد خودش را دلداری می‌دهد که همه بابابزرگ‌ها هم که آن‌قدر خوب نیستند و با خودش می‌گوید: کسی چه می‌داند شاید بابابزرگ من هم لنگة بابابزرگ گابی می‌شد. گابی دوست اوست. پدربزرگ گابی نه به کسی پول می‌دهد و نه اسباب‌بازی‌های گابی را تعمیر می‌کند. از این گذشته همیشه غر می‌زند و می‌گوید گابی بچه بی‌تربیتی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
نگار
۱۴۰۰/۱۱/۰۷

هی بد نبود

نیلوفر
۱۴۰۰/۱۱/۰۶

عالی بود. فرانتیس شخصیت بامزه ای هست. داستان از این قراره که یکی از دوستان فرانتیس پز بابابزرگش رو به او میده و فرانتیس با این که بابابزرگی نداره بهش میگه که من یه بابابزرگ توپ دارم که هر چی بخوام

- بیشتر
Reyhane
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

واقعا عالی بود. پیشنهاد میکنم حتما بخونین.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۷ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۷۵۳-۳۵-۵
تعداد صفحات۱۲۷صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۷۵۳-۳۵-۵