با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بلادبور، شبح مرگ (نبرد هیولاها، شش‌گانه‌ی هشتم، شاه دزدان دریایی؛ جلد چهل و هشتم)

دانلود و خرید کتاب بلادبور، شبح مرگ (نبرد هیولاها، شش‌گانه‌ی هشتم، شاه دزدان دریایی؛ جلد چهل و هشتم)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بلادبور، شبح مرگ (نبرد هیولاها، شش‌گانه‌ی هشتم، شاه دزدان دریایی؛ جلد چهل و هشتم)  نوشته  آدام بلید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بلادبور، شبح مرگ (نبرد هیولاها، شش‌گانه‌ی هشتم، شاه دزدان دریایی؛ جلد چهل و هشتم)

در مجموعه رمان نبرد هیولاها، شش‌گانه هشتم، فریا و نقره‌ای در سرزمین تاوانیا به دام افتاده‌اند. تام برای نجات آنها باید درخت حیات سحرآمیز را پیدا کند. اما سانپائو، شاه دزدان دریایی، شش هیولای شیطانی را احضار کرده است تا تام را متوقف کنند. انپائو، شاه دزدان دریایی،هیولایی به نام بلادبور را فرستاده است تا پایتخت آوانتیا را ویران کند! تام باید هیولا را از بین ببرد، درخت حیات را پیدا کند و سانپائو را شکست دهد. اگر شکست بخورد هرگز نمی‌تواند مادرش را ببیند. آیا سرانجام تام با هیولایی قدرتمندتر از خودش روبه رو می شود؟ آیا شما جرأت دارید با تام همراه شوید؟ آیا می توانید از این نبرد جان سالم بدر ببرید؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
نبرد هیولا ها
۱۳۹۹/۱۰/۲۸

وااای این کتاب عالیه.. به چند دلیل =1-وجود سانپائو و یارانش.... 2-چون جنگ در قصر اتفاق می افتد.... 3-بدلیل هیجان انگیزی و تخیل بالا... این سه مورد هست که این کتاب رو شگفت انگیز کرده. عالیه،عالی. موافقی بزن رو مفید... 😎😉😉😉

کاربر ۹۱۱۷۵۶
۱۳۹۸/۰۵/۱۵

بسیار عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸۶۰۰۰۸۰۱۹۷۷