با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فانوس دریایی؛ پنج رمز موفقیت کسب و کار در دوران رکود

دانلود و خرید کتاب فانوس دریایی؛ پنج رمز موفقیت کسب و کار در دوران رکود

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فانوس دریایی؛ پنج رمز موفقیت کسب و کار در دوران رکود  نوشته  مازیار جهادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فانوس دریایی؛ پنج رمز موفقیت کسب و کار در دوران رکود

«فانوس دریایی، پنج رمز موفقیت کسب‌وکار در دوران رکود» اثر نویسندگان، مازیار جهادی، سید علیرضا احمدی، محمد مسعودی، پریما فاتح‌چهر است. توسعه کسب و کار در ایران راهی پر فراز و نشیب بوده و همیشه ذهن مدیران ارشد و صاحبان مشاغل را به خود مشغول کرده است. با توجه به این مهم از یک سوء، تشدید فضای رقابتی از سوی دیگر، شرکت تخصصی مشاوره مدیریت فرآیند بهبود پارسیان را برآن داشت تا در مسیر ماموریت خود در توسعه کسب و کارهای ایرانی، اقدام به توسعه دانش خود کند که طی ۲۰ سال اخیر و در دادن مشاوره مدیریت به بیش از ۵۰۰ واحد صنعتی، شرکت و سازمان خصوصی و دولتی کسب کرده است. این تجربیات در حوزه‌های مختلفی همچون افزایش فروش، کاهش بهای تمام شده، افزایش بهره‌وری، برند سازی، بهبود ساختار سازمانی و.. به رشته تحریر درآمده‌اند. در این کتاب که یکی از مجموعه کتاب‌های تدوین شده در این شرکت است سعی شده است تا اصول علمی‌ای که در مسیر توسعه کسب و کارها جمع آوری شده است، در اختیار سایر متخصصان قرار گیرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
آریا
۱۳۹۷/۰۹/۲۴

یکی از بهترین کتابها در حوزه کسب و کار بود که خوندم. مثالهای کاملا کاربردی داره که نشان دهنده تسلط مولف به موضوع بحثه این کتاب خیلی به من که یک فعال اقتصادی هستم کمک کرد. ممنون از طاقچه که کتابهای کاربردی

- بیشتر
علی
۱۳۹۷/۰۹/۲۴

این کتاب رو تهیه کردم و خوندم این کتاب مثالهای ایرانی و خوبی داشت و معلوم هست مولفین از مثالهای کاربردی استفاده کردند

محمود
۱۳۹۷/۰۹/۲۴

فوق العاده بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱