با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
از دلت مایه بذار

دانلود و خرید کتاب از دلت مایه بذار

۲٫۵ از ۴ نظر
۲٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب از دلت مایه بذار  نوشته  دوری یانگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب از دلت مایه بذار

استارباکس یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین فروشگاه‌های قهوه در سراسر جهان است. اما چطور به چنین موفقیت جهانی رسیده است؟ استارباکس برخلاف شرکت‌های دیگر صفر تا صد تولید محصولش توسط خودش انجام می‌شود، او به هیچ‌کس نمایندگی نمی‌دهد و تمام فروشگاه‌هایش را خودش افتتاح می‌کند. همه این موفقیت‌ها را زمانی بدست آورده که مردم حتی حاضر به خوردن قهوه غلیظ نبودند و این موفقیت را مدیون هوارد شولتز است. کسی که بسیاری او را بنیان‌گذار استارباکس می‌دانند. روش رهبری و طرز فکر هوارد او را تبدیل به فردی منحصر به فرد در زمینه مدیریت کرد. در این میکروکتاب با طرز فکر و راه‌کارهای او آشنا می‌شویم و می‌بینیم که استارباکس از کجا به محبوب‌ترین فروشگاه‌های قهوه در سراسر جهان تبدیل شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ARYANJEFF
۱۳۹۸/۰۷/۱۸

زیبا و جذاب لذّت بردم ،کاش کتاب کاملشم بود! درس من از زندگی هاوارد شولتز(این کتاب): ـ دنبال برنده ها برو حتی اگه پول کمتری میدن(چون مطمئنی رشد میکند) ـ یادبگیر.انجام بده،یادبگیر.انجام بده.یادبگیر.انجام بده و ...تا♾

mohammad hosein moti
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

کتاب بسیار ساده و روان نوشته شده است. از آنجایی که کتاب یک میکرو بوک است خلاصه کتاب به حساب می آید و بیشتر به کلیات پرداخته است.

m.a.m
۱۳۹۸/۰۲/۰۸

ارزش خونون نداره یه مشت کلی گویی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است