با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب پیشگویی ها و آخرالزمان اثر اسماعیل شفیعی سروستانی

دانلود و خرید کتاب پیشگویی ها و آخرالزمان

۳٫۸ از ۱۲ نظر
۳٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیشگویی ها و آخرالزمان  نوشته  اسماعیل شفیعی سروستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیشگویی ها و آخرالزمان

«پیشگویی ها و آخرالزمان» مجموعه مقالاتی درباره عقاید آخرالزّمانی غرب و عملکرد آنها براساس این عقاید است.

آغاز هزاره جدید، بحران‌های فراگیر در جهان و بن‌بست‌های ناشی از ناکارآمدی ایدئولوژی‌های سیاسی و اجتماعی، در یک قرن اخیر، در حل معضلات بزرگ انسان معاصر، زمینه‌های مراجعه به آثاری را فراهم آورده که به اتکا دریافت‌های قدیسان، پیشگویان و طالع بینان می‌خواهند، تصویری از آینده جهان و سرنوشت انسان عرضه کنند.

در میان اقوام مختلف، قوم یهود از دیرباز دستی در امر پیشگویی داشته و برای تحمیل خواسته‌های سیاسی و اقتصادی خود به جهان، نهایت سوء استفاده را از پیشگویان کرده است و شاید به همین دلیل است که بسیار از دولتمرادان و سیاستمداران آمریکایی به پیروی

از اغراض یهودیت صهیونیستی و پیشگویی‌های آنان، سعی در محقق ساختن طرح‌ها و برنامه‌های خود در دنیا و به‌ویژه خاورمیانه داشته اند.

اثر حاضر که محصول مطالعه و تحقیق جمعی از اندیشمندان مسلمان معاصر در این‌باره است، سعی در بررسی و تفسیر موضوع «پیشگویی ها و آخرالزمان» و تبیین شیوه سوء استفاده غرب از این پیشگویی‌ها دارد.

سرفصل‌های کتاب پیشگویی ها و آخرالزمان عبارتند از:

- جهان امروز و پیشگویی‌های آخرالزمان؛

- هزاره‌گرایی در فلسفه تاریخ مسیحیت؛

- نشانه هایی از پایان؛

- واقعه آرماگدون؛

- پیشگوییهای نوستر آداموس؛

- زمزمه های ظهور؛

- سیمای کلی دوران ظهور؛

- غرب، سینما و آخرالزمان.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
سیّد جواد
۱۳۹۷/۰۷/۱۴

***مطالعه نسخه چاپی ***. کتاب بسیار خوب ومفیدی است ،مطالب محققانه و‌ مستند بیان شدند و به دوستانی که علاقه مند به تحقیق و پژوهش در رابطه با مسائل آخرالزمان هستند ، پیشنهاد می کنم مطالعه کتاب را ، حتی اگرکل کتاب

- بیشتر
Omid H
۱۳۹۷/۰۷/۱۷

من کامل نخوندمش اما از روی فهرست چیزهایی که برام سوال بود و جالب بود رو خوندم خیلی مفید هست

MAHDInp
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

کتاب بشدت کاربردی و خوبیه ولی از به جایی مطالبش تکراری میشه.. بنظرم 50 درصدش هم خونده بشه برای مخاطب عموم کافیه

عالی
۱۳۹۹/۰۴/۲۸

عالی

کاربر ۳۶۷۲۵۲۳
۱۴۰۰/۰۸/۲۲

درکل مطالعه چنین کتابهایی برای مطابقت بازمان ومکان فردمطالعه گرچنانچه یک آگاهی وپیش زمینه مذهبی وتاریخی داشته باشدبسیارخوب هست.

صابر
۱۳۹۷/۱۱/۲۳

یکم گرونه....

کاربر X
۱۳۹۹/۰۲/۳۰

گرونه یکمی:)

Arash Esmaelian
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

کتاب های این نویسنده قدرت مند رو لطفاً در طاقچه بینهایت قرار بدید، این دوره جوانان به شدت به روشنگری در این زمینه ها نیاز دارن و کتب این آقا بسیار مستند و شیوا این مسائل رو بیان کردند، مخصوصا

- بیشتر
.
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

خیلی گرون چه خبره

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
من از خدا می‌خواهم، به من توفیق بدهد کلید شلیک موشک هسته‌ای را فشار دهم تا جنگ آرمگدون آغاز شود.
علیرضا
انتظار ظهور حجّت در آینده‌ای نامشخص هم بیم دهنده و هم نویدبخش است. بیم دهنده است؛ زیرا منتظر با خود می‌گوید شاید همین سال، همین ماه و یا همین روز ظهور رخ دهد پس باید آماده حضور در پیشگاه حجّت خدا و ارائه اعمال خود به آن حضرت باشم. و امیدبخش است؛ چرا که منتظر می‌اندیشد شاید در آینده‌ای نزدیک ظهور رخ دهد و سختی‌ها و مشکلات او به پایان برسد و لذا باید پایداری و مقاومت ورزید و تسلیم جریان‌هایی نشد که در پی غارت سرمایه‌های ایمانی و اعتقادی‌اند.
صابر
امّا در سطح منطقه، دو حکومت هوادار حضرت مهدی (ع) در ایران و یمن تشکیل خواهد شد... که یاران ایرانی آن حضرت مدتی قبل از ظهور، حکومت خویش را تأسیس نموده و درگیر جنگی طولانی می‌شوند که سرانجام در آن پیروز می‌گردند. و اندک زمانی پیش از ظهور آن بزرگوار در بین ایرانیان دو شخصیت، با عنوان سید خراسانی، رهبر سیاسی و شعیب بن صالح، رهبر نظامی ظاهر شده و ایرانیان تحت رهبری این دو تن، نقش مهمی را در حرکت ظهور آن حضرت ایفا خواهند نمود.
پدرام کریمی
در سال ظهور آن حضرت (ع) جنگ‌های زیادی در روی زمین به وقوع می‌پیوندند که خسارت‌های آن متوجه آمریکا و اروپا می‌گردد. آتش جنگ در مغرب زمین، همچون شعله‌ور شدن آتش در هیزم بسیار برافروخته می‌گردد؛ بین مردم شرق و غرب و حتّی مسلمانان ایجاد اختلاف می‌شود و مردم در اثر هراس و وحشتی که دارند با رنج و گرفتاری و سختی روبرو خواهند شد.
پدرام کریمی
همچنین روایات خبر می‌دهد که زیان‌های جانی و تلفات این جنگ افزون بر بیماری طاعون که پیش از جنگ و پس از آن شیوع پیدا می‌کند، به دو سوم ساکنان زمین می‌رسد، و این خسارت‌ها به مسلمانان وارد نمی‌گردد مگر به صورت غیر مستقیم.
پدرام کریمی
در صحیحه میسّر از امام باقر (ع)، نقل است که فرمود: ای میسّر! از اینجا تا قرقیسیا چقدر راه است؟ «عرض کردم: «همین نزدیکی‌ها در ساحل فرات قرار دارد.» پس فرمودند: «امّا در این ناحیه واقعه‌ای اتفاق خواهدافتاد که از زمانی که خداوند متعال آسمانها و زمین را آفریده بی‌سابقه بوده، چنانکه تا وقتی آسمانها و زمین برپا هستند هم، واقعه‌ای همچون آن اتفاق نخواهد افتاد... سفره‌ای است که درندگان زمین و پرندگان آسمان از آن سیر می‌شوند.(۲)
پدرام کریمی
زمانی‌که روم و ترک (روسیه و غرب) علیه شما شورش... و با یکدیگر نیز مخالفت و کشمکش می‌نمایند و جنگ و درگیری‌ها در جهان رو به افزایش می‌رود؛ هواداران ترکان، جهت استقرار در جزیره و خوارج روم به انگیزه فرود آمدن در رمله به حرکت در می‌آیند. نقطه آغاز ظهور او از سوی مشرق است و چون آن هنگام فرا رسد، سفیانی خروج می‌کند.
پدرام کریمی
همچنین روایات خبر می‌دهد که زیان‌های جانی و تلفات این جنگ افزون بر بیماری طاعون که پیش از جنگ و پس از آن شیوع پیدا می‌کند، به دو سوم ساکنان زمین می‌رسد، و این خسارت‌ها به مسلمانان وارد نمی‌گردد مگر به صورت غیر مستقیم.
پدرام کریمی
امام باقر (ع) نیز در حدیث خویش می‌فرمایند: قائم (ع) قیام نمی‌کند مگر پس از وحشت شدید، زلزله‌ها، فتنه‌ها و بلاهای فراگیری که بر مردم چیره شود و طاعونی که پیش از آنها شایع شود
پدرام کریمی
در سال ظهور آن حضرت (ع) جنگ‌های زیادی در روی زمین به وقوع می‌پیوندند که خسارت‌های آن متوجه آمریکا و اروپا می‌گردد. آتش جنگ در مغرب زمین، همچون شعله‌ور شدن آتش در هیزم بسیار برافروخته می‌گردد؛ بین مردم شرق و غرب و حتّی مسلمانان ایجاد اختلاف می‌شود و مردم در اثر هراس و وحشتی که دارند با رنج و گرفتاری و سختی روبرو خواهند شد. همچنین روایات خبر می‌دهد که زیان‌های جانی و تلفات این جنگ افزون بر بیماری طاعون که پیش از جنگ و پس از آن شیوع پیدا می‌کند، به دو سوم ساکنان زمین می‌رسد، و این خسارت‌ها به مسلمانان وارد نمی‌گردد مگر به صورت غیر مستقیم. این حادثه رخ نمی‌دهد مگر اینکه دو سوم مردم جهان از بین می‌روند، پرسیدیم: وقتی دو سوم مردم از بین بروند چه کسی باقی خواهد ماند؟ فرمود: آیا شما نمی‌خواهید جزء یک سوم باقی‌مانده باشید؟
ftm

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۶/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۶۸-۹۴-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۴۷۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۶/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۶۸-۹۴-۳