با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب سلوک معنوی استیو جابز اثر کیلب  ملبیoff

کتاب سلوک معنوی استیو جابز

نویسنده:کیلب ملبیمترجم:مهدی شفقتیویراستار:رضا باباخانلوانتشارات:نشر سیزدهسال انتشار:۱۳۹۴تعداد صفحه‌ها:۸۰ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۹از ۱۴ رأیخواندن نظرات
انتشاراتنشر سیزده

سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۸۰ صفحه

معرفی کتاب سلوک معنوی استیو جابز

این کتاب دوستی استیو جابز با یک عارف ژاپنی به‌نام کوبون چینو اوتوگاوا را به روایت تصویر بازآفرینی کرده است. داستان کتاب بین سال‌های ۱۹۷۰ و ۲۰۱۱ به عقب و جلو می‌جهد اما کانون اصلی توجه‌اش بر دوره‌ای متمرکز است که جابز (در سال ۱۹۸۵) از شرکت اپل اخراج شد و نزد کوبون به تحصیل فشرده‌ی آیین عرفان شرقی مشغول گشت. حشر و نشر این دو با یکدیگر در جهش‌های بزرگی که بعدها از لحاظ طراحی محصول و راهبرد کسب و کار به نام شرکت اپل ثبت شد، اهمیت حیاتی دارد..

نظرات کاربران

rbkhloo
۱۳۹۴/۰۶/۰۷

من به عنوان ویراستار کتاب، چندین بار اونو خوندم. اگر در متن دقیق بشین، میتونین تمام تصمیماتی که استیو جابز بعدا در تولید محصولات خود به کار برد رو در خلال گفتگوها پیدا کنین. کتاب سرشار از نکات مدیریتی

- بیشتر
علی
۱۳۹۵/۰۸/۲۸

یک کتاب کوچک مصور. متاسفانه کیفیت تصاویر که مهمترین مشخصه یک کتاب مصور هست پایینه و داستان هم خیلی تکه تکه و بدون پیوستگی خاصی هست. به طاقچه پیشنهاد می کنم کتابهای مصور را با کیفیت بالاتری منتشر کند. با حجم

- بیشتر
Dexter
۱۳۹۷/۰۱/۰۵

جالب نبود کیفیت تصاویر پایین بود روایت داستانیش هم چنگی به دل نمی زد.👎👎👎

وحید
۱۳۹۵/۰۵/۲۵

ایده جالبی داشت.

کاربر ۱۷۱۲۵
۱۳۹۴/۰۶/۱۴

به نظرم خیلی جالبه، تاثیر حرفای راهب که برای ما قابل درک نیست رو نشون می ده و اینجاست که مفهوم حرف های راهب رو متوجه می شیم.

sarah
۱۳۹۵/۰۵/۰۶

جالب بود...

So2016
۱۳۹۴/۰۶/۱۴

کمیک کتاب هم واقعا جالب و با مزه بود.

So2016
۱۳۹۴/۰۶/۱۴

واقعا کتاب مفید و همچنین شیرین و جذاب بود. بعضی دوستان نسبت به این کتاب کم اطفی کردن.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است