با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ازدواج موفق

دانلود و خرید کتاب ازدواج موفق

۲٫۸ از ۱۲ نظر
۲٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ازدواج موفق  نوشته  عباس رحیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ازدواج موفق

زن و شوهر جوانی که در آغاز زندگی‌‏اند و هنوز بسیاری از فراز و نشیب‏های آن را پشت سر نگذاشته‌‏اند، باید اصول خاصی را رعایت کنند تا دچار لغزش و اشتباه در زندگی مشترک نگردند. پس از ریشه‏‌یابی یک زندگی تلخ و ناکام ـ که گاهی به مشاجره و احیاناً جدایی منجر می‏‌شود ـ آشکار می‏‌گردد که هر دو طرف یا یکی از آن‏ها به پاره‏‌ای از اصولی که در کتاب حاضر از آن سخن خواهیم گفت، عمل نکرده‌‏اند و عاقبت به جایی ختم شده است که نباید. برای اینکه یک زندگی شیرین و عاشقانه به زندگی تلخ و ناگوار تبدیل نشود، باید از همان روزهای نخست به مقرّرات زندگی پای‏بند بود؛ به عبارت دیگر، ازدواج، قبول یک مسئولیّت است. اگر کسی به مقرّرات این زندگی و اهمیّت آن آگاه نباشد، شایسته ازدواج نیست. در این کتاب، یک سلسله مسائل اصولی را ـ که در تداوم زندگی مشترک و موفقیت آن نقشی حیاتی دارند ـ به‌‏صورت بسیار خلاصه و ساده بیان می‏‌کنیم و مطالعه آن را در آغاز زندگی به همه زوج‏های جوان یا جوان‏های در حال ازدواج ـکه خواهان ازدواج موفق هستندـ توصیه می‌‏کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
soheil
۱۳۹۴/۰۶/۱۱

کتاب خیلی خوبیه برای افرادی که میخوان خواستگاری برن و تشکیل خانواده بدن و دنبال معیارهایی برای انتخاب همسر هستند کتاب فوق العاده ای هستش ...

خدای گودریدز
۱۳۹۴/۱۲/۱۳

کتاب رو مطالعه کردم . متاسفانه فقط ازدواج از نظر اسلام مورد ارزیابی قرارگرفته و وسنت های زمان پیامبر مقایسه میشود که در حال حاضر هیچ یک را نمیتوان انجام داد . متاسفانه این کتاب به درد ازدواج کننده ها

- بیشتر
کاربر ۱۱۸۷۲۳۹
۱۳۹۹/۰۴/۲۰

جالب نیست اصلا

رضا لعل
۱۳۹۵/۰۵/۱۴

اصلا کتاب خوبی نیست و‌در مقایسه با نویسندکان خارجی‌حرف علمی واسه گفتن نداره صرفا استناد به احادیث شده

Peyvand
۱۳۹۵/۰۷/۱۴

دوستان وقتی بالاترین و بهترین دین اسلامه چرا نباید از آرمان ها و سبک های اسلامی استفاده کرد ؟! واقعا این کتاب مفیده برای ازدواج .

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۴-۳۴-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۴-۳۴-۹