با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی نبأ

دانلود و خرید کتاب خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی نبأ

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی نبأ  نوشته  سمیه افشار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی نبأ

مدرسه دانشجویی قرآن و عترت مجموعه کتاب‌هایی را با نام «خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه ...» منتشر کرده است که معنا، تاثیر و کاربرد سوره‌های مختلف قرآن را در زندگی روزمره، در قالب خاطره و دل‌نوشته برای ما می‌گویند. «خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی نبأ » درباره این سوره شریف و تاثیر آن در زندگی است.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
سوره نبأ را می‌توان همیشه و در همه موقعیت‌های زندگی مشاهده کرد زیرا در آن از زمین و آسمان و رویش و حرکت و آمادگی سخن گفته و سیر زندگی را تا رسیدن به زندگی دائمی و حساب و کتاب نهایی بیان می‌کند. به همین دلیل هر موقعیتی از زندگی را شامل می‌شود زیرا انسان در هیچ حالی نیست مگر در این موقعیت‌ها قرار دارد. با چنین مشاهده‌ای فرد در هر حالی می‌توان میهمان سوره نبأ شود و یا این سوره را میهمان زندگی خود کند. پس باید گفت چشم‌ها را باید شست زندگی را جور دیگر باید دید، آن جور که همه هستی در خدمت انسان است تا به سلامت در دنیا زندگی و از آن عبور کند تا در محل أمن دائمی اقامت کند. این حقیقت در سوره به نبأ تعبیر شده است که همان سیر تحقق قیامت است. این سیر با قرار گرفتن در ولایت مولاامیرالمؤمنین به سلامت طی می‌شود. به همین دلیل روایات مصداق نبأ را هم قیامت و هم ولایت امیرالمؤمنین علیه‌السلام بیان کرده‌اند.
سیّد جواد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۹۰-۶۱-۹
تعداد صفحات۵۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۹۰-۶۱-۹