با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه‌های الفبا

دانلود و خرید کتاب قصه‌های الفبا

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قصه‌های الفبا  نوشته  غزل بهارستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قصه‌های الفبا

«قصه های الفبا» نوشته غزل بهارستانی، داستان‌های کوتاه کودکانه برای گروه سنی الف و ب با هدف آشناسازی آنها با الفبای فارسی است: «بابَک به هَمراهِ بابا می خواست بِره بَستَنی بخره. کفشش رو پاش کرد بِدونِ اینکه بَندِ شو بِبَنده. بابا گفت: بابَک بندِ کفشت رو ببند، می خوری زَمین. با این حال بابَک با خودش گفت: بَعدا بَندِ کفشَمو می بَندم، بَعد با عَجَله ی بِسیار به دُنبال ِبابا به سَمتِ بازار راه اُفتاد. بابَک داشت به بَستَنی فُروشی نِگاه می کرد که به اَندازه ِی بیست قَدَم اَزَش بیشتر فاصِله نداشت. یک هو بَندِ کفشش به پاش پیچید و بَد جور خورد زمین. بی اِختیار بُغض کرد و به گِریه اُفتاد. گِریه اش بَند نمی اومد، بَس که دَرد داشت.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
fatima
۱۳۹۸/۰۵/۰۶

با تشکر. تلاش نویسنده برای گنجاندن بیشترین تعداد حروف الفبا در قصه ها، ستودنیه.اما به چه قیمتی؟! اینکه مثلا یک عالمه کلمه که حرف ب دارن پشت سر هم بیاریم بدون اینکه تصویر زیبایی در ذهن کودک نقش ببنده چه ارزشی

- بیشتر
Yasamin Kabirimanesh
۱۳۹۷/۱۰/۲۴

عااااااالیگ

tasnim
۱۳۹۹/۱۲/۱۳

پسر ۵ساله من از داستانهاش خیلی خوشش اومد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
وَقتی تابِستون می شد، وَحید کوچولو و خانِواده اش می رفتن روستا تو ویلای وَسَطِ جَنگَل. اونجا گاو و گوسفَند داشتن. دورِ ویلا دِرَختای سَرو و کاج کاشته بودن که واقِعا زیبا بود. هَوای اونجا خوب و مَطبوع بود. هر روز هَمِگی دورِ هم وَرزِش می کردن.
samira shakeri

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
تعداد صفحات۶۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱