با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

دانلود و خرید کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول  نوشته  سمانه  فلاح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

«تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول» شاهکاری از رابرت کیوساکی است که بر خلاف اکثر کتاب‌های حوزه کسب و کار به به ترفندهای فروش و مدیریت می‌پردازند به موضوع مهم دیگری به نام تیم سرمایه‌گذاری پرداخته‌است. این که اعضای تیم سرمایه‌گذاری شما چگونه افرادی هستند و چطور فکر و زندگی می‌کنند و این‌که راه‌های انتخاب درست سرمایه‌گذار کدام است را می‌توانید در این کتاب بخوانید. این اثر همچنین به معرفی و توضیح تجارت‌های ساده و کوچک و کیفت تبدیل آنها به تجارت‌های بزرگی همچون اپل و فیس‌بوک پرداخته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
بهنام
۱۳۹۸/۰۸/۳۰

این کتاب ،کتابی است که شما را با واقعیت و زیر ساخت های تجارت آشنا می کند . کتاب حرف های زیادی دارد نه برای اینکه آن را در جمعی مطرح کنید که مشخص شود آدم مثلا کتاب خوانی هستید

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
کارمندان و کارگران می‌توانند به خانه بروند و استراحت کنند و یا به تعطیلات و گردش بروند، اما بسیاری از سرمایه‌گذاران نمی‌توانند. شنیده‌ام که بیل گیتس حدود هشت سال است که اصلاً به مسافرت نمی‌رود و درست از روزی که مایکروسافت را افتتاح کرده دائماً در محل کارش حاضر است.
مادر بزرگ علی💝
اکنون کاملاً اطمینان دارم دلیل اصلی اینکه کارمندان و کارگران قادر نیستند به صاحبان تجارت تبدیل شوند این است که هر گونه کمبود و کاستی آنها را به شدّت می‌ترساند. چون آنها نمی‌توانند ترس‌های خود را کنترل کنند و موقعیت‌های شغلی خود را حفظ نمایند سود و بهره و حتی سرمایه خود را از دست می‌دهند. از این رو کاملاً می‌توان دریافت که آنها فقط عادت کرده‌اند در زندگی خود ساعت ۵ بعدازظهر به خانه بروند، غذا بخورند، تلویزیون تماشا کنند، از تعطیلات خود در کنار خانواده لذت ببرند و دائماً با یادآوری امنیت شغلی خود در ذهن هر لحظه شاد شوند و امیدوار گردند.
مادر بزرگ علی💝

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۵۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۸