با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول اثر سمانه  فلاح

دانلود و خرید کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول  نوشته  سمانه  فلاح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
معرفی نویسنده
عکس رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
آمریکایی | تولد ۱۹۴۷

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس ...

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

«تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول» شاهکاری از رابرت کیوساکی است که بر خلاف اکثر کتاب‌های حوزه کسب و کار به به ترفندهای فروش و مدیریت می‌پردازند به موضوع مهم دیگری به نام تیم سرمایه‌گذاری پرداخته‌است. این که اعضای تیم سرمایه‌گذاری شما چگونه افرادی هستند و چطور فکر و زندگی می‌کنند و این‌که راه‌های انتخاب درست سرمایه‌گذار کدام است را می‌توانید در این کتاب بخوانید. این اثر همچنین به معرفی و توضیح تجارت‌های ساده و کوچک و کیفت تبدیل آنها به تجارت‌های بزرگی همچون اپل و فیس‌بوک پرداخته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
بهنام
۱۳۹۸/۰۸/۳۰

این کتاب ،کتابی است که شما را با واقعیت و زیر ساخت های تجارت آشنا می کند . کتاب حرف های زیادی دارد نه برای اینکه آن را در جمعی مطرح کنید که مشخص شود آدم مثلا کتاب خوانی هستید

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
کارمندان و کارگران می‌توانند به خانه بروند و استراحت کنند و یا به تعطیلات و گردش بروند، اما بسیاری از سرمایه‌گذاران نمی‌توانند. شنیده‌ام که بیل گیتس حدود هشت سال است که اصلاً به مسافرت نمی‌رود و درست از روزی که مایکروسافت را افتتاح کرده دائماً در محل کارش حاضر است.
مادربزرگ علی💝
اکنون کاملاً اطمینان دارم دلیل اصلی اینکه کارمندان و کارگران قادر نیستند به صاحبان تجارت تبدیل شوند این است که هر گونه کمبود و کاستی آنها را به شدّت می‌ترساند. چون آنها نمی‌توانند ترس‌های خود را کنترل کنند و موقعیت‌های شغلی خود را حفظ نمایند سود و بهره و حتی سرمایه خود را از دست می‌دهند. از این رو کاملاً می‌توان دریافت که آنها فقط عادت کرده‌اند در زندگی خود ساعت ۵ بعدازظهر به خانه بروند، غذا بخورند، تلویزیون تماشا کنند، از تعطیلات خود در کنار خانواده لذت ببرند و دائماً با یادآوری امنیت شغلی خود در ذهن هر لحظه شاد شوند و امیدوار گردند.
مادربزرگ علی💝

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۵۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۸