با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفیانی و نشانه‌های ظهور

دانلود و خرید کتاب سفیانی و نشانه‌های ظهور

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفیانی و نشانه‌های ظهور  نوشته  سید شاهپور حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفیانی و نشانه‌های ظهور

در کتاب «الغیبة» نعمانی (ص ۲۰۲) با سند صحیح به عیسی ابن اعین از اباعبدالله (ع) که فرمود: «مسئلهٔ سفیانی از امور حتمی است. او در ماه رجب خروج میکند و زمان خروجش از ابتدا تا انتها ۱۵ ماه به درازا می‌کشد. او شش ماه را به جنگ می‌پردازد. آنگاه که بر مناطق پنجگانه تسلط یابد، دقیقاً نه ماه بر آن حکومت می‌کند و حق یک روز هم بیشتر زمان حکمرانی او نیست». در مباحث مهدویت، خروج سفیانی از منطقه شام سوریه در زمرهٔ علائم حتمیهٔ ظهور حضرت بقیةالله‌الاعظم ارواحناله الفداء است که بازشناسی آن و نشانه‌های هنگامهٔ خروجش می‌تواند مقدمهٔ آشنایی با سایر علائم حتمیه و شرایط واقعهٔ شریف ظهور باشد. برای آشنایی بیشتر با این علامت مهم ظهور و یافتن پاسخ سوالات خود در این زمینه. خواندن کتاب «سفیانی و نشانه‌های ظهور» به قلم محمد فقیه را به شما توصیه می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mhrnzhz
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

متن پیچیده است حداقل ابتدای کتاب زبانی عامه فهم ندارد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
نشانه‌ها و علامت‌های ظهور، مربوط به آینده است و نمی‌توان از متن آن اخبار، درستی آنها را تشخیص داد و گاهی آن اخبار موافق خواسته‌ها و تمایلات اهل سیاست و ریاست است و این‌گونه از آن اخبار درجهت جنگ‌های سیاسی و تبلیغاتی استفاده می‌شود. مانند خبرهای مربوط به پرچم‌های سیاه و ... اخبار جعلی نقش زیادی در درگیری‌های سیاسی و حکومتی جذب عموم مردم و فریفتن آنان و کسب تأیید و یاری از سوی آنان دارند.
javad

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۸/۰۲
شابک۹۶۴-۶۹۶۸-۸۴-۸
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۸/۰۲
شابک۹۶۴-۶۹۶۸-۸۴-۸